Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Rossmann SDP

Św. Teresy 109
91-222 Łódź
łódzkie, Polska

NIP: 7270019183

Benefity i największy w Polsce program rozwoju pasji.

W naszej firmie przywiązujemy ogromną wagę do realizacji idei work-life balance. Stale poszerzamy naszą ofertę, dzięki której pracownicy Rossmanna mogą nie tylko w spędzać czas wolny wraz z rodzinami w ciekawych miejscach ale także dokładamy starań aby czas ten był aktywny. Osoby zatrudnione w Rossmannie bez względu na stanowisko, miejsce pracy czy staż, wraz rodzinami mają możliwość korzystania z szerokiego spektrum dofinansowania wydarzeń mających na celu odpoczynek, rozwój i integracje.

W Rossmannie realizowany jest największy w Polsce firmy program rozwoju pasji, w ramach którego każdego roku realizujemy ponad 160 różnorodnych wydarzeń (są to m.in. kursy: nurkowania, windsurfingu, latania dronem, fotograficzne, samoobrony, gotowania; wspólne wypraw w góry i wiele innych), na terenie całego kraju, a udział w nich bierze ponad 6000 osób.

Z odkrywania pasji nie zrezygnowaliśmy nawet w czasie pandemii! W trosce o bezpieczeństwo naszych pracowników zaproponowaliśmy szereg warsztatów online, w ramach których materiały niezbędne do wykonania lasów w słoiku, makram, artystycznych albumów fotograficznych i wielu innych otrzymują kurierem do domu, by później wspólnie tworzyć wyjątkowe dzieła w trakcie wirtualnego spotkania. Więcej o benefitach i odkrywaniu pasji w Rossmannie można przeczytać na: www.odkryjpasje.rossmann.pl