Dane kontaktowe

Rossmann SDP

Św. Teresy 109
91-222 Łódź
łódzkie, Polska

NIP: 7270019183

ETAP 1

OFERTA PRACY

W pierwszej kolejności zachęcamy Cię do zapoznania się z ofertą pracy i zaaplikowania na konkretne stanowisko. Ważnym jest, byś znalazł takie, w którym będziesz mógł realizować swoje zainteresowania i rozwijać swoje kompetencje zawodowe. Bieżące oferty pracy znajdziesz na naszej stronie kariery bądź na portalach z ogłoszeniami o pracę.

ETAP 2

ANALIZA CV

Analizujemy każde nadesłane do nas CV i sprawdzamy czy aplikacja odpowiada profilowi poszukiwanego przez nas Kandydata. Bardzo ważnym jest dla nas, by do naszego Zespołu dołączały osoby, które chcą się rozwijać zawodowo, chcą podnosić swoje kwalifikacje i będą w stanie spełnić stawiane przez nas wymagania na konkretnym stanowisku.

ETAP 3

ROZMOWA TELEFONICZNA

Nasi pracownicy Działu Rekrutacji kontaktują się telefonicznie z osobami, które chcemy zaprosić na rozmowę rekrutacyjną. Już podczas tej pierwszej rozmowy będziesz miał możliwość zadać pytania i rozwiać ewentualne wątpliwości dotyczące pracy. Zostaniesz również zaproszony na spotkanie dot. pracy.

ETAP 4

SPOTKANIE REKRUTACYJNE

To dla nas najważniejszy etap całego procesu! To właśnie podczas spotkania mamy szansę poznać Ciebie, Twoje oczekiwania i kompetencje, ale przede wszystkim mamy okazję przedstawić Ci siebie jako pracodawcę!

Podczas spotkania z Rekruterem poznasz dokładnie warunki pracy, jakie oferujemy i uzyskasz odpowiedź na wszelkie istotne dla Ciebie pytania.

Standardowo prowadzimy dwa spotkania rekrutacyjne. Na pierwszym spotykasz się z pracownikiem Działu Rekrutacji, zaś na drugim ze swoim potencjalnym przełożonym.

ETAP 5

PROPOZYCJA PRACY

Wybranym podczas rozmów rekrutacyjnych Kandydatom proponujemy dołączenie do naszego Zespołu. Pamiętaj! Wszystkie informacje, które uzyskasz podczas rozmowy rekrutacyjnej są ustną umową, jaką z Tobą zawieramy. Jesteśmy słowni i rzetelni!

Pracujesz jeszcze i musisz złożyć wypowiedzenie? Nic się nie martw! Wręczymy Ci potwierdzenie warunków zatrudnienia. To dokument, w którym zobowiązujemy się do podpisania z Tobą umowy, gdy tylko zakończysz współpracę z aktualnym pracodawcą.