Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Rossmann SDP

Św. Teresy 109
91-222 Łódź
łódzkie, Polska

NIP: 7270019183

PAKIET SPORTOWY

Jest tyle sposobów, by zadbać o kondycję fizyczną, pobudzić endorfiny, poprawić krążenie, być bardziej fit… Dzięki pakietowi sportowemu masz możliwość nieograniczonego i bezpłatnego wstępu na kilka tysięcy obiektów sportowych i rekreacyjnych w całym kraju. Siłownie, kluby fitness, baseny, ścianki wspinaczkowe są w zasięgu ręki. A może wolisz ćwiczyć w domu? Z nami możesz mieć również pakiet sportowy online z dostępem do biblioteki treningów, poradami specjalistów i wiele więcej.

PODRÓŻE – MAŁE I DUŻE

Każdego roku w wakacje i ferie zimowe zapraszamy naszych Pracowników wraz z rodzinami na wypoczynek – w górach, nad morzem i na Mazurach. Letniskowe domki i apartamenty czekają, by wypełnić się beztroskim, wakacyjnym śmiechem i zapewnić przestrzeń do leniuchowania. Dla tych, którzy lubią wypoczywać w mniejszym zgiełku nasze domki i apartamenty czekają również między sezonami.

Wakacje to również czas kolonii letnich dla dzieci. Dwutygodniowe turnusy kolonijne organizujemy dla dzieci w wieku 7-16 lat, a dodatkowo dla najmłodszych dzieci w wieku 5-7 proponujemy pierwszy samodzielny wakacyjny wyjazd o nieco krótszym, tygodniowym pobycie.

Praktycznie przez cały rok, przy współpracy z zaufanymi biurami podróży mamy również do zaoferowania dla pracowników i ich rodzin udział w kilkudniowych wycieczkach. Wyjazdy tego typu łączą w sobie elementy integracji i wypoczynku, zabawę i poznawanie fascynujących zakątków Polski oraz najbliższej nam Europy. Wycieczki w większości odbywają się w weekendy, przeznaczone są dla rodzin z dziećmi, dla dorosłych oraz dla pracowników wraz z rodzicami.
W okresie świątecznym (Boże Narodzenie, Wielkanoc) organizujemy także rodzinne wyjazdy tematyczne związane z danym świętem. Co roku gonimy „Zająca” oraz spotykamy się z Mikołajem w jego wiosce.

Rossmann-owskie podróże są najlepsze dla małych i dużych.

ZASTRZYK GOTÓWKI

Planowany lub… nieplanowany remont? Aby było łatwiej oferujemy naszym Pracownikom pożyczki gotówkowe na bardzo preferencyjnych warunkach, bądź bezzwrotne zapomogi. Wiemy również, że św. Mikołajowi trzeba trochę pomóc, dlatego w okresie świątecznym przekazujemy pomoc finansową. Pamiętamy również o naszych byłych Pracownikach, którzy przeszli na emeryturę lub rentę. Tylko w 2019 r. przeznaczyliśmy na świąteczną pomoc finansową prawie 10 mln.

UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE

Mówi się, że przezorny zawsze ubezpieczony. Dlatego nasi Pracownicy mają możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, aby jeszcze bardziej chronić swoje zdrowie i życie.

CO JESZCZE?

Nasze świadczenia socjalne to układanka składająca się z kilkudziesięciu puzzli!

Co jeszcze?

  • becikowe – dla nowonarodzonych dzieci naszych Pracowników,
  • wyprawka szkolna – aby pierwszy dzień w szkole był mniej stresujący,
  • mikołajowe paczki – bo Świętemu trzeba pomóc,
  • bale karnawałowe dla dzieci – aby piraci, Królewny Śnieżki i wszelakiej maści supermani mogli rozładować swoją energię,
  • bilety do kina, teatru, na imprezy widowiskowe – by było jeszcze więcej okazji do wspólnego spędzenia czasu…