Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Rossmann SDP

Św. Teresy 109
91-222 Łódź
łódzkie, Polska

NIP: 7270019183

Osoby zatrudnione w Rossmannie, bez względu na stanowisko, miejsce pracy czy staż, jak również emeryci i renciści wraz rodzinami mają możliwość korzystania z szerokiego spektrum dofinansowania wydarzeń mających na celu odpoczynek, rozwój i integracje.

Wypoczynek dla pracowników i rodzin

Jednym z nich jest wypoczynek letni i zimowy dla rodzin z dziećmi w jednym z wielu ośrodków oferujących 7-dniowe pobyty w apartamentach i domkach nad morzem, w górach oraz na mazurach. Z uwagi na stale rosnącą popularność tych wydarzeń oferta wypoczynku każdego roku rozszerzana jest o zarówno o liczbę miejsc noclegowych jak i nowe lokalizacje.

Wycieczki

Niemal przez cały rok, przy współpracy z zaufanymi biurami podróży mamy do zaoferowania dla pracowników i ich rodzin udział w kilkudniowych wycieczkach. Wyjazdy tego typu łączą w sobie elementy integracji, wypoczynku, zabawy i poznawania fascynujących zakątków Polski.

Kolonie dla dzieci i młodzieży

Czternastodniowe wyjazdy tematyczne organizowane nad morzem, w górach i nad jeziorami dla dzieci w wieku 5-16 lat. Aktywny wypoczynek, poszerzanie zainteresowań, wzmacnianie samodzielności, umiejętność pracy w grupie i budowanie relacji to nasze nadrzędne wartości.

Paczki świąteczne

Co roku wraz z najlepszymi życzeniami, w okresie Bożego Narodzenia ROSSMANN przesyła dzieciom prezenty. Paczki zawierają w swoim składzie kilka różnego typu zabawek, które uczą i bawią jednocześnie. Świątecznych prezentów mamy kilka rodzajów, tak aby ich zawartość była dostosowana do wieku dzieci. Co roku rozdajemy od 13-15 tyś. paczek, a ponieważ nasza rodzina stale się powiększa, w kolejnych latach będzie ich na pewno dużo więcej.

Świąteczna pomoc finansowa

Co roku w szczególnie wymagającym finansowo okresie świątecznym wspieramy wszystkich pracowników dodatkowym zastrzykiem gotówki.

Wyprawka szkolna

Dla wszystkich rodziców pierwszoklasistów, przygotowujemy pomoc rzeczową w postaci wyprawki szkolnej. Każdy pierwszoklasista otrzyma plecak oraz artykuły szkolne: zeszyty, flamastry, kredki, farby itp.

Becikowe

Po narodzinach dziecka jego rodzice otrzymują od firmy zestaw z potrzebnymi produktami pielęgnacyjnymi również dla młodych mam, które będą najbardziej przydatne podczas pierwszych miesięcy życia maleństwa. Chcemy, aby ten najbliższy czas był spokojny i zdrowy.  

Medicover Sport

Każdy z pracowników wraz z dziećmi i osobami towarzyszącymi może korzystać z pakietu sportowego uprawniającego do wstępu do tysięcy obiektów sportowych i rekreacyjnych w całym kraju. Do oferty dołączyła również możliwość treningów on-line. Oprócz treningu, posiadający pakiet użytkownicy, mają możliwość korzystania z wielu zniżek na hulajnogi miejskie, bilety do kina, kręgle, bilard etc.