Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Rossmann SDP

Św. Teresy 109
91-222 Łódź
łódzkie, Polska

NIP: 7270019183

ROSSMANN - to nie jest zwykła firma.

Firma Rossmann to ponad 1450 sklepów, 3 Centra Logistycznie, Centrala i ponad 19 000 pracowników - wyjątkowych, pozytywnie nastawionych na realizację i skuteczne działanie. Za motto działań z obszaru HR przyjęliśmy hasło „To nie jest zwykła praca. To nie są zwykli ludzie”. To właśnie nietuzinkowi i ambitni pracownicy Rossmanna stanowią o sile i potencjale naszej firmy. To dzięki nim Rossmann stał się synonimem drogerii w Polsce i ulubioną marką Polaków w branży kosmetycznej.

Działamy w zespole!

Za sukcesem Rossmanna stoją ludzie. Ich wiedza, doświadczenie i zaangażowanie, ale również kreatywność w podejściu do wielu spraw sprawia, że dziś jesteśmy liderem rynku drogeryjnego w Polsce. Dbamy o ich poczucie bezpieczeństwa zatrudniając na podstawie umów o pracę. Oferujemy szeroki pakiet świadczeń socjalnych: opiekę zdrowotną, dofinansowanie kolonii i wakacji, wyprawki dla dzieci.. Ogromny nacisk kładziemy na szkolenie pracowników, by mogli czuć się w pełni kompetentni w relacjach z klientami. Zapewniamy im możliwość rozwoju pasji i zainteresowań: od wędkowania po naukę windsurfingu. Przyjmujemy studentów na płatne staże, bo rozumiemy jak ważne jest dla młodych ludzi zdobywanie doświadczenia i pierwsza praca.

Rozwój

W Rossmannie nieustannie dbamy o to, by wzmacniać umiejętności i poszerzać wiedzę naszych pracowników. Ich rozwój jest dla nas wartością priorytetową.

SZKOLENIA WEWNĘTRZNE. Nasi pracownicy mają do dyspozycji cały wachlarz szkoleń – od tych rozwijających kompetencje zawodowe po takie, których treści nierzadko można wykorzystać w życiu prywatnym. W obecnym czasie szkolenia realizujemy w formie webinarów.

E-LEARNING. Niegasnącym zainteresowaniem cieszą się wśród pracowników również szkolenia e-learningowe. Samodzielnie, w „zaciszu” komputera pracownicy mogą zapoznać się z wprowadzanymi w firmie procedurami, zgłębiać tajniki obsługi nowych systemów czy też poznać metody skutecznej sprzedaży. Szeroki wachlarz szkoleń kierowany jest w szczególności do pracowników sklepów.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (100)