Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Rossmann SDP

Św. Teresy 109
91-222 Łódź
łódzkie, Polska

NIP: 7270019183

ROSSMANN - to nie jest zwykła firma.

Firma Rossmann to ponad 1500 drogerii, 3 Centra Logistycznie, Centrala i ponad 19 000 pracowników - wyjątkowych, pozytywnie nastawionych na realizację i skuteczne działanie. Za motto działań z obszaru HR przyjęliśmy hasło „Po pierwsze ludzie”. To właśnie nietuzinkowi i ambitni pracownicy Rossmanna stanowią o sile i potencjale naszej firmy. To dzięki nim Rossmann stał się synonimem drogerii w Polsce i ulubioną marką Polaków w branży kosmetycznej.

Działamy w zespole!

Za sukcesem Rossmanna stoją ludzie. Ich wiedza, doświadczenie i zaangażowanie, ale również kreatywność w podejściu do wielu spraw sprawia, że dziś jesteśmy liderem rynku drogeryjnego w Polsce. Dbamy o poczucie bezpieczeństwa zatrudniając na podstawie umów o pracę. Wiemy, jak ważna jest atmosfera - my mamy mnóstwo dobrej energii i zapału. Jak to robimy? U nas lider jest częścią zespołu, współpracującym i wspólnie szukającym rozwiązań. Jesteśmy otwarci na siebie, na swoje pomysły, dzięki temu podejmujemy kolejne wyzwania, a ich realizacja jest często niesztampowa. Nasze ambitne plany stają się każdego dnia - zadaniami do wykonania, podczas gdy my szukamy kolejnych.

Rozwój

W Rossmannie nieustannie dbamy o to, by wzmacniać umiejętności i poszerzać wiedzę naszych pracowników. Ich rozwój jest dla nas wartością priorytetową. Wiemy, jak ważny jest rozwój osobisty, dobre, zdrowe, świadome życie, balans między pracą a sferą prywatną, dlatego organizujemy dla naszych zespołów wykłady, warsztaty i dajemy konkretne narzędzia, aby wspólnie z nami, czynili swoje życie jeszcze bardziej satysfakcjonującym. Wspieramy sferę rodzinną naszych pracowników i oferujemy szeroki pakiet świadczeń socjalnych: opiekę zdrowotną, dofinansowanie kolonii i wakacji, wyprawki dla dzieci. Ogromny nacisk kładziemy na szkolenie pracowników, by mogli czuć się w pełni kompetentni w relacjach z klientami. Zapewniamy im możliwość rozwoju pasji i zainteresowań: od dziergania na drutach po naukę windsurfingu. Już od pierwszego dnia pracy mogą korzystać z atrakcyjnych wyjazdów lub warsztatów online, których rocznie organizujemy ponad 200! Przyjmujemy studentów na płatne staże, bo rozumiemy jak ważne jest dla młodych ludzi zdobywanie doświadczenia i pierwsza praca, wielu zostaje już z nami na dłużej.

SZKOLENIA WEWNĘTRZNE. Nasi pracownicy mają do dyspozycji cały wachlarz szkoleń – od tych rozwijających kompetencje zawodowe po takie, których treści nierzadko można wykorzystać w życiu prywatnym. W obecnym czasie szkolenia realizujemy w formie webinarów.

E-LEARNING. Niegasnącym zainteresowaniem cieszą się wśród pracowników również szkolenia e-learningowe. Samodzielnie, w „zaciszu” komputera pracownicy mogą zapoznać się z wprowadzanymi w firmie procedurami, zgłębiać tajniki obsługi nowych systemów czy też poznać metody skutecznej sprzedaży. Szeroki wachlarz szkoleń kierowany jest w szczególności do pracowników sklepów.

I … DUŻO WIĘCEJ! Wycieczki, bilety, angielski dla pracowników i ich rodzin, niespodzianki, częste spotkania online, dostęp do platform, dzięki którym 19 000 ludzi może być ze sobą w kontakcie i dzielić się nie tylko rozwiązaniami zastosowanymi w swojej drogerii, ale i nowym wzorem (przygotowanej w trakcie wspólnych warsztatów) makramy na ścianę. Organizujemy warsztaty dla rodziców, kursy pierwszej pomocy, a naszych paczek z „becikowym” nie doniósłby żaden bocian. W Rossmannie tworzymy społeczność, w której lubimy nie tylko pracować, ale i się wspierać, motywować, być razem.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (106)