Dane kontaktowe

Roshen Europe Sp. z o.o.

Patriotów 195/C2/C5
04-858 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.roshen.com

NIP: 9522134224

O NAS

Cukiernicza Korporacja ROSHEN - jeden z największych światowych producentów wyrobów cukierniczych. W rankingu Global Top-100 Candy Companies zajmuje 24 miejsce.

  • Wiemy, że aby pozostać liderem, należy nie tylko iść do przodu – trzeba ustawić tempo całej branży. Właśnie dlatego praca ROSHEN opiera się na dwóch zasadach: jakości i innowacji.
  • Jesteśmy pewni, że aby podjąć się niektórych przedsięwzięć, należy wspiąć się wyżej. Żeby ocenić drogę, którą przeszedłeś, należy wspomnieć, gdzie byłeś i zastanowić się nad tym, kim jesteś. Żeby rosnąć, trzeba zawsze dążyć do punktu poza zasięgiem swoich możliwości.
  • Główną wartością dla nas są nasi klienci.
  • Nie planujemy nigdy zatrzymać się na osiągniętym poziomie, gdyż w kwestii doskonalenia produkcji dla ROSHEN nie istnieją kompromisy.

KARIERA

ROSHEN docenia utalentowanych i zmotywowanych ludzi, więc ich osiągnięcia na rzecz Korporacji i osiągnięte wyniki będą wysoko docenione. Firma dostarcza współpracownikom wszystko, co jest niezbędne, do wykonywania powierzonych zadań. Komfortowe warunki pracy, zasoby sprzętowe, rozwój zawodowy, atrakcyjne wynagrodzenie, gwarancja zatrudnienia i pewna przyszłość – a to klucz do sukcesu!

Produkcja ROSHEN jest dystrybuowana w 35 krajach świata

ROSHEN to międzynarodowa korporacja, więc masz możliwość pracować w projektach z całego świata.

Ponad 5000 miejsc pracy

Ogółem w ROSHEN stworzono ponad 5000 miejsc pracy

Możliwości rozwoju kariery

Jeśli pragniesz rozwoju kariery, korporacja ROSHEN oferuje Ci taką możliwość

ETAPY REKRUTACJI

Etap 1 – Aplikowanie na ogłoszenie

Wyślij nam swoje CV. Pamiętaj, że swój życiorys możesz wysłać nawet jeśli nie widzisz prowadzonej przez naszą firmę rekrutacji. Korporacja Roshen rozwija się bardzo dynamicznie i dlatego niemal w każdym momencie jesteśmy w stanie zatrudnić nowego specjalistę.  Nie zapomnij o podesłanie razem z CV klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Etap 2 – Odbiór CV

Opracowujemy wszystkie CV analizując je pod kątem spełniania kryteriów do kandydata. Do wybranych Kandydatów wysyłamy drogą mailową link do Ankiety rekrutacyjnej.

Etap 3 – Wypełnienie Ankiety rekrutacyjnej

Ankietę rekrutacyjną Kandydat wypełnia w wygodnym dla Siebie miejscu. Ankieta składa się z 63 pytań i na jej wypełnienie należy zarezerwować około 50 minut. Przerwanie ankiety będzie skutkować że wszystkie pozostałe odpowiedzi ankiety zostaną nie wypełnione. Fakt powtórnego uruchomienia (ponowne uzupełnienie ankiety) - pomniejsza wynik kandydata (razy 2)

Etap 4 – Rozmowa kwalifikacyjna

Wybranych Kandydatów zapraszamy do Biura Głównego Roshen Europe w Warszawie. W trakcie spotkania będziemy chcieli poznać Twoje umiejętności, oczekiwania, cele i motywacje. Również poprosimy Cię o doprecyzowanie niektórych informacji z Twojego doświadczenia zawodowego. Rozmowa kwalifikacyjna nosi dwukierunkowy charakter, nie tylko My dowiemy się o Tobie więcej, ale również chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania lub wątpliwości.
Poszukujemy pracowników, które zwiążą się z firmą na wiele lat, dlatego chcemy abyś był pewny swojej decyzji.

Etap 5 – Propozycja pracy

Kandydatom, którzy z sukcesem przeszli proces rekrutacji, przedstawiamy propozycję pracy. Po uzgodnieniu szczegółów podpisujemy umowę o pracę lub list intencyjny i witamy w firmie.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)