Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

ROS-SWEET Sp. z o.o.

Przemysłowa 2
37-100 Łańcut
podkarpackie, Polska

www.ros-sweet.pl

Poznaj nas

ROS-SWEET® Sp. z o. o. od 2006 r. prowadzi sprzedaż hurtową bakalii, orzechów i ziaren. Działamy głównie w sektorze piekarniczo-cukierniczym i w branży HoReCa. Stale powiększamy naszą ofertę, dopasowując się do potrzeb naszych klientów. Łączymy wieloletnie doświadczenie z nowoczesnym podejściem do procesu dystrybucji.

Nasze osiągnięcia poparte są wieloletnią praktyką, dlatego wyróżnia nas profesjonalizm, rzetelność i odpowiedzialność w biznesie. Praca jest naszą pasją co przekłada się na jakość oferowanych produktów i konkurencyjność oferty.

Szukamy energicznych ludzi, o otwartych umysłach i szerokich horyzontach, chętnie dzielących się wiedzą i pomysłami. Szanujemy każdego pracownika, doceniamy indywidualność, kreatywność, a przede wszystkim umiejętność pracy w zespole. Dążymy do rozwijania potencjału zawodowego naszych pracowników oraz harmonii pomiędzy życiem zawodowym i osobistym.

Jak wygląda rekrutacja?

Gwarantujemy najwyższą jakość realizacji procesów rekrutacyjnych. W każdym z przypadków stosujemy identyczne standardy i etapy rekrutacji:
 

Aplikacja on-line
Wszystkie aktualne oferty pracy publikowane są na portalu Pracuj.pl. W przypadku braku oferty, która Cię interesuje wyślij nam swoją aplikację, wypełniając formularz aplikacji spontanicznej. Wszystkie przesłane aplikacje są weryfikowane pod kątem oczekiwań i wymagań pracodawcy. Każdy kandydat otrzymuje informację zwrotną na temat przebiegu procesu rekrutacji.
 

Wywiad telefoniczny
Osoby spełniające wymagania zawarte w ofercie pracy zapraszamy do krótkiej rozmowy telefonicznej, w trakcie której wyłaniamy kandydatów do spotkań rekrutacyjnych „face to face”.
 

Rozmowa kwalifikacyjna
Najlepszych kandydatów wyłonionych w wywiadzie telefonicznym zapraszamy na spotkanie rekrutacyjne w siedzibie firmy. Standardowo przeprowadzamy dwie rozmowy kwalifikacyjne, abyś jako kandydat mógł spotkać się z przynajmniej dwiema osobami. Dzięki temu zapewniamy obiektywność oceny w trakcie procesu rekrutacyjnego.
 

Informacja zwrotna
Wszystkie osoby, które zostały zaproszone na spotkanie rekrutacyjne otrzymują informację zwrotną niezależnie od wyniku rekrutacji. W trosce o komfort osób biorących udział w procesie rekrutacyjnym zapewniamy poufność informacji i terminowość deklarowanej odpowiedzi.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)