Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Roha Group Sp. z o.o.

Rudzka 9-11
54-427 Wrocław
dolnośląskie, Polska

NIP: 7872016487

Poznaj nas:

Roha Group Sp. z o.o. należy do holenderskiej grupy kapitałowej Bergschenhoek Groep B.V. Jest to holenderska firma rodzinna o ponad 100 letniej tradycji.  

Grupa posiada kilkudziesięcioletnie doświadczenie w dziedzinie wentylacji w Europie, przede wszystkim w Holandii, ale także w Belgii, Polsce i Szwecji.

W Polsce Roha Group sp. z o.o. specjalizuje się w projektowaniu, montażu oraz sprzedaży systemów wentylacji oraz central wentylacyjnych z odzyskiem ciepła. Spółka jest właścicielami marek produktowych AERISnext, ALPHAclear, Climate Recovery, Drafton, NeoFlex, NeoStal, R-Vent, R-Vent Flex System.

Realizuje także montaże systemów rekuperacji (energooszczędnej wentylacji) w budynkach mieszkaniowych, jednorodzinnych oraz inwestycjach deweloperskich w całej Polsce. Projektuje oraz instaluje również systemy wentylacji bytowej mieszkań, a także montaże systemów wentylacji oraz oddymiania garaży.

Firma organizuje szkolenia z zakresu wentylacji mechanicznej, współpracuje z największymi organizacjami branżowymi oraz biurami architektonicznymi w Polsce.   

Zespół firmy stanowi młody duchem, dynamiczny zespół inżynierów oraz doradców handlowych, dla których szczególne znaczenie mają zasady fair-play, zarówno w kontaktach z klientami, jak i wewnątrz organizacji.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (50)