Dane kontaktowe

Rödl & Partner

Sienna 73
00-833 Warszawa
mazowieckie, Polska

Nasze usługi

Rödl & Partner to międzynarodowa firma świadcząca zintegrowane usługi profesjonalne w obszarach: audyt, Business Process Outsourcing, doradztwo podatkowe, doradztwo prawne, consulting. Na rynku polskim funkcjonuje z powodzeniem od ponad 25 lat, doradzając firmom z różnych branż i segmentów. Niemieckie standardy przekładają się na rzetelność i jakość, które w połączeniu z wykwalifikowaną kadrą pracowników sprawiają, że usługi Rödl & Partner doceniane są przez międzynarodowych przedsiębiorców. Nasi prawnicy, doradcy podatkowi, specjaliści w zakresie doradztwa biznesowego i IT oraz biegli rewidenci świadczą usługi w 108 biurach w 50 krajach. Zatrudniamy 4500 pracowników, którzy cieszą się zaufaniem klientów na całym świecie.

Co nas wyróżnia?

Tutaj liczy się każdy – ta zasada jest kluczowym czynnikiem naszego rozwoju. Stanowi podstawę relacji z klientem, jak również element kultury wewnątrz firmy. Każdy klient posiada indywidualnego opiekuna, który zna specyfikę jego działalności i troszczy się o zapewnienie jak najpełniejszego wsparcia. Realizacja tego zadania jest możliwa tylko dzięki efektywnej współpracy opiekuna z pozostałymi członkami zespołu, a także z kolegami i koleżankami z innych działów.

Rödl & Partner to firma, w której panuje przyjazna atmosfera, a wykonywana praca nie ma fragmentarycznego charakteru. Unikamy ograniczeń typowych dla korporacji – zbędnej biurokracji,

nieelastycznego podejścia do wykonywanych obowiązków, orientacji na efekt z pominięciem czynnika ludzkiego.

Wiedza i doświadczenie

Rozumiemy istotę procesu zdobywania wiedzy i praktycznego jej stosowania. Skupiamy nie tylko doświadczonych radców prawnych, adwokatów, doradców podatkowych, biegłych rewidentów i

księgowych, ale też osoby, które są na początku swojej ścieżki rozwoju zawodowego. Nasz program praktyk umożliwia zdobycie cennego doświadczenia – wielu specjalistów stawiało tu pierwsze kroki. Dbamy o ciągły wzrost kompetencji wszystkich pracowników poprzez bogaty pakiet szkoleń.

Rozwijaj się z nami.

 

Nagrody i wyróżnienia 

Rödl & Partner przyznano tytuł „Odpowiedzialny pracodawca – Lider HR 2017”. Firma została doceniona za rozbudowany system szkoleń i narzędzi motywacyjnych, aktywność na rynku pracy, wysoki poziom identyfikacji pracowników z firmą oraz działalność w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu. Wyróżnienie Rödl & Partner przyznał magazyn Strefa Gospodarki, dystrybuowany z Dziennikiem Gazetą Prawną.

 

Nasza firma otrzymała również wyróżnienie w XVIII edycji konkursu Konkurs Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi, organizowanego przez Instytut Pracy i Spraw Socjalnych.Rödl & Partner został wyróżniony za budowanie wizerunku pracodawcy z wyboru.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (20)