Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

ROCKWOOL Polska Sp. z o.o.

ul. Kwiatowa 14
66-131 Cigacice
lubuskie, Polska
[email protected]

www.rockwool.com/pl/o-nas/praca-w-rockwool

NIP: 9270005236

Razem możemy więcej

Tworzymy innowacje, które zmieniają ludzkie życie.

Pracując w ROCKWOOL Polska jesteś częścią czegoś większego. Każdy z nas, niezależnie od tego czy pracuje w biurze czy na hali produkcyjnej, przyczynia się do poprawy życia ludzi na całym świecie. Dzięki naszemu doświadczeniu wytwarzamy produkty, które są odpowiedzią na wiele z współczesnych wyzwań, m.in. zużycie energii, zagrożenie hałasem, ognioodporność, niedobór wody czy powodzie w miastach. Łączy nas pasja do tego, by uczynić świat bardziej zrównoważonym.

Czy wiesz, że…

… bezpieczeństwo naszych pracowników jest naszym absolutnym priorytetem.

To podejście doceniły Krajowa Izba Gospodarcza oraz Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska”, które w listopadzie 2020 r. ogłosiły ROCKWOOL Polska zwycięzcą ogólnopolskiego konkursu Pracodawca Godny Zaufania w kategorii Bezpieczeństwo.

… izolacja ROCKWOOL jest jednym z nielicznych produktów w sektorze przemysłowym, który oszczędza więcej energii niż jej zużywa?

Typowy produkt izolacyjny ROCKWOOL może przez ponad 50 lat zaoszczędzić ponad 100 razy więcej energii pierwotnej, niż zużyto na jego wyprodukowanie, transport, montaż i utylizację.

… fabryki Grupy ROCKWOOL pracują w oparciu o wewnętrzny system recyklingu?

Oznacza to, że materiały odpadowe z produkcji wełny mineralnej są wykorzystywane do jej ponownego wytworzenia.

Nasze wartości

Nasze wartości nieustannie wpływają na nasze działania i sposób myślenia. Zgodnie z nimi pracujemy i współdziałamy z innymi na co dzień. Nasze podstawowe wartości to: 

Ambicja - Nieustannie dążymy do sukcesu

Wszystko zaczyna się od ambicji. Bez ambicji ukierunkowanej na rozwój i postęp, nie dzieje się nic. Wierzymy, że stajemy się firmą odnoszącą większe sukcesy, jeżeli jesteśmy ambitni i stawiamy ambitne cele sobie, naszym pracownikom i zespołom.

Uczciwość - Być przyzwoitym i godnym zaufania

Nigdy nie rezygnujemy z naszej uczciwości dla osiągnięcia lepszych wyników biznesowych.

Odpowiedzialność - Być skałą ROCKWOOL. Dziś i jutro

Nie obawiamy się podejmować osobistej odpowiedzialności w obliczu wyzwań. Sukces jest budowany w zespołach, więc pamiętamy, aby doceniać i rozpoznawać zarówno indywidualne, jak i zbiorowe osiągnięcia.

Efektywność - Przełamujemy ograniczenia i maksymalizujemy wydajność

Unikamy ekstrawagancji i jak najlepiej wykorzystujemy zasoby, którymi dysponujemy - tak aby uzyskać jak najbardziej zrównoważony wynik. Jasno definiujemy nasze priorytety i odpowiednio kierujemy zasoby. Identyfikujemy, to co jest najpilniejsze i najważniejsze dla ROCKWOOL i najpierw podejmujemy działania w tych właśnie kwestiach.

Proces rekrutacji

Nasz proces rekrutacji obejmuje 5 etapów:

Publikacja ogłoszenia

Oferty pracy publikujemy na największych portalach z ogłoszeniami. Wszystkie aktualne wakaty znajdziesz także na naszej stronie www.

Analiza ofert

Przesłane przez Ciebie dokumenty aplikacyjne poddajemy analizie pod kątem dopasowania do danego stanowiska. Jeśli Twoja oferta nas zainteresuje, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i zaprosimy Cię na spotkanie.

Rozmowa kwalifikacyjna

W umówionym dniu spotkasz się z pracownikiem działu HR i przyszłym przełożonym. Podczas spotkania możemy poprosić Cię o wykonanie testu lub zadań związanych z charakterem pracy na danym stanowisku. Jeżeli w ogłoszeniu o pracę wskazana jest znajomość języka obcego, część rozmowy zostanie poprowadzona w tym właśnie języku.

Informacja zwrotna

W wyznaczonym terminie skontaktujemy się z Tobą telefonicznie lub mailowo, aby poinformować Cię o rezultacie spotkania. W zależności od stanowiska może czekać Cię jeszcze jedna rozmowa, tym razem z dyrektorem personalnym i/lub dyrektorem pionu, w którym umiejscowione jest dane stanowisko.

Decyzja

Po drugim spotkaniu skontaktujemy się z Tobą, by przekazać Ci naszą finalną decyzję. Jeśli będzie ona pozytywna, a Ty będziesz zainteresowany podjęciem u nas pracy - opowiemy o kolejnych krokach związanych z zatrudnieniem. Jeśli tym razem nie spotkamy się w naszych oczekiwaniach, otrzymasz od nas feedback, który pomoże Ci w kolejnych etapach Twojej kariery.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (9)