Dane kontaktowe

Rockfin Sp. z o.o.

Małkowo, ul. Pałacowa 9
83-330 Żukowo

NIP: 5850205607

We support your future

Kim jesteśmy ?

Rockfin Sp z o.o. jest firmą inżynieryjną, specjalizującą się w projektowaniu, produkcji, testowaniu i serwisowaniu systemów olejowych i paliwowych do turbin gazowych, parowych, generatorów, kompresorów oraz wysokociśnieniowych napędów i systemów sterowania. Oferujemy kompleksowe usługi od wsparcia technicznego poprzez projektowanie, produkcję oraz obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną.

Pracujemy w obrębie różnych gałęzi przemysłu dla klientów z całego świata min. dla General Electric, Siemens, Mitsubishi Hitachi Power Systems, MAN Energy Solutions, Ansaldo, Braden, FLSmidth.

Nasz urządzenia wykorzystywane są min. w elektrowniach nuklearnych, konwencjonalnych, wodnych, gazowych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych, spalarniach śmieci, przemyśle ciężkim, papierniczym i petrochemicznym.

Nasz główny zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Małkowie niedaleko Gdańska, w nowoczesnych halach produkcyjnych o łącznej powierzchni 6000m2, wyposażonych w suwnice o udźwigu do 140 ton. Posiadamy również zakłady produkcyjne w Gorlicach oraz Bydgoszczy.

Jesteśmy laureatami wielu wyróżnień i nagród m.in: Ambasador Polskiej Gospodarki, Lider Polskiego Biznesu, Orzeł Eksportu, SuperPerła Kaszub, Gepardy Biznesu.

Nasze wartości

Nieodłącznym elementem funkcjonowania firmy Rockfin jest filozofia odpowiedzialności w biznesie.  Kierujemy się pełnym szacunkiem wobec klientów, akcjonariuszy, pracowników, partnerów biznesowych oraz lokalnej społeczności. Nie tylko rozumiemy zasady CSR, ale konsekwentnie realizujemy je w codziennej działalności.

Naszymi wartościami firmowymi jest: jakość, niezawodność, innowacyjność, szacunek, które tworzą wyjątkową kulturę organizacyjną.

Zespół

Firma swoją pozycję zawdzięcza przede wszystkim pracownikom, którzy są najważniejszym kapitałem. Nasz zespół to ponad 450 utalentowanych i pełnych energii pracowników. Rozwijamy się w ramach 9 działów współtworząc wyjątkowy zespół ludzi począwszy od pracowników z ponad 30-letnim doświadczeniem zawodowym, kończąc na dynamicznych młodych inżynierach i absolwentach uniwersytetów technicznych. Połączenie doświadczeń naszych starszych specjalistów z energią młodych, szybko rozwijających się inżynierów, pozwala utrzymać przewagę technologiczną i spełniać najtrudniejsze i najbardziej złożone wymagania naszych Klientów.

Polegamy na talentach, zaangażowaniu i doświadczeniu naszych pracowników. Cenimy ich indywidualność i różnorodność, pozostawiając im przestrzeń i swobodę do działania, poprzez tworzenia relacji, które charakteryzuje tolerancja, wzajemny szacunek i respekt.

Dbamy o stabilność miejsc pracy, dzięki czemu zachowujemy niski poziom rotacji zatrudnienia oraz jesteśmy godnym zaufania pracodawcą.

Jeżeli nie wyobrażasz sobie życia bez pasji tworzenia i chcesz rozwijać swoją wiedzę w obszarze projektowania i produkcji zaawansowanych technologicznie urządzeń, podejmij wyzwanie i dołącz do nas! :)

Co oferujemy?

OFERUJEMY:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym i stabilne zatrudnienie
  • Elastyczny czas pracy
  • Prywatną opiekę medyczną z możliwością otoczenia opieką pozostałych członków rodziny, pożyczki zakładowe, dofinansowanie do zajęć sportowo-rekreacyjnych i kulturalno-oświatowych, a także do wypoczynku dzieci
  • Dofinansowanie studiów oraz języków obcych
  • Możliwość rozwoju zawodowego związanego z możliwością awansu w ramach naszej organizacji.  Ponad połowa naszych Kierowników Projektu pochodzi  z awansu wewnętrznego
  • Dobre i bezpieczne warunki pracy
  • Pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole nastawionym na wspólną realizację celów
  • Dla najlepszych i chętnych możliwość okresowych wyjazdów do pracy w Szwajcarii

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (12)