Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Roche Polska Sp. z o.o.

Domaniewska 39B
02-672 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.roche.pl/pl/kariera/konkurs.html

NIP: 5220014461

O nas

Strategia Roche koncentruje się na diagnostyce molekularnej oraz terapiach celowanych. Firma posiada nowoczesne i unikalne portfolio w takich dziedzinach terapeutycznych jak: onkologia, nefrologia, transplantologia, reumatologia, neurologia, kardiologia i choroby zakaźne. Jest też liderem w diagnostyce medycznej - dostarcza systemy umożliwiające szybkie i dokładne wykrywanie chorób oraz monitorowanie ich przebiegu.

Roche działa w Polsce od ponad 100 lat. Współcześnie, firma obecna jest w kraju od początku lat dziewięćdziesiątych. Roche Polska wspiera rozwój polskiej gospodarki poprzez wielomilionowe inwestycje w badania i rozwój, transfer wiedzy oraz współpracę z polskimi naukowcami.

Obok podstawowej działalności firmy, jaką jest dostarczanie innowacyjnych produktów leczniczych, w Polsce działają światowej klasy ośrodki Roche: Regionalne Centrum Badań Klinicznych dla Europy Środkowo-Wschodniej oraz zajmujące się bioinformatyką Roche Global IT Solution Centre, wspierające pracę ponad 91 tysięcy pracowników w ponad 100 krajach. Wspólnie z warszawskim Centrum Onkologii-Instytut Roche Polska współtworzy także Centrum Naukowo-Przemysłowe, pierwszy w Polsce onkologiczny ośrodek badań klinicznych wczesnych faz. Wszystkie te działania potwierdzają zaangażowanie firmy Roche w rozwój innowacyjnych gałęzi polskiej gospodarki.

Nasze Motto

Tworzymy medycynę przyszłości w przekonaniu, że nowoczesne rozwiązania medyczne są pilnie potrzebne.

Z sercem i zaangażowaniem staramy się zmieniać życie chorych na lepsze, dlatego odważnie podejmujemy decyzje
i działania. Wierzymy w to, że rzetelna i stabilna firma tworzy lepszy świat.

Z tą myślą przychodzimy do pracy każdego dnia. Kierując się niepodważalnymi standardami naukowymi i normami etycznymi, dążymy do zapewnienia powszechnego dostępu do innowacji medycznych dziś i jutro.

Jesteśmy dumni z tego, co i jak tworzymy. Pracujemy w wielu krajach, w różnych działach i na różnych stanowiskach, ale cel mamy jeden.

Ostatnie wpisy dla Roche Polska Sp. z o.o.