Dane kontaktowe

Robert Bosch sp. z o.o. Oddział w Mirkowie

ul. Wrocławska 43
55-095 Mirków
dolnośląskie, Polska
Telefon: +48 71 798 23 50

www.bosch-career.pl

NIP: 5261027992

Razem tworzymy miejsce pracy, z którego jesteśmy dumni!

Zatrudnienie w firmie Bosch to coś więcej niż tylko praca. W Bosch doceniamy to, że każdy jest wyjątkowy i wierzymy, że różnorodność jest wartością naszej firmy. Nauka i pasja do rozwoju dodatkowo kształtują naszą motywację, by robić wielkie rzeczy i tworzyć „technologię bliżej nas”.

Innowacje – Industry 4.0

Innowacje i rozwój są zakorzenione w firmie już od początku działalności Roberta Boscha. Zakład w Mirkowie, podążając za globalnymi trendami, nieustannie się rozwija. Realizujemy nowe inwestycje technologiczne. Na wysoce zautomatyzowanych liniach wykorzystujemy najnowocześniejsze procesy produkcyjne. Z kolei nowoczesne rozwiązania tzw. ActiveCockpity w cyfrowy sposób prezentujące dane dostarczane automatycznie przez system MES są wykorzystywane w zakresie nadzoru nad produkcją. Także procesy logistyczne są zautomatyzowane, a wykorzystane techniki i systemy stanowią kluczowe elementy koncepcji Industry 4.0. Wdrożone rozwiązania zostały docenione już w 2017 roku, kiedy to zakład otrzymał tytuł „ Fabryka Roku 2017” w kategorii IT dla Przemysłu. Naszym celem na przyszłość jest automatyzacja procesów podejmowania decyzji oraz możliwość przewidywania zdarzeń, które mogą wystąpić w produkcji. Kolejnym etapem będzie wykorzystanie w tych procesach elementów sztucznej inteligencji.

Nauka i rozwój

Chętnie nawiązujemy współpracę z uczniami, studentami oraz uczelniami zawodowymi i wyższymi we Wrocławiu. Jeśli cechuje Cię zmysł techniczny ale też przedsiębiorczość, zaangażowanie i pasja w Bosch w Mirkowie możesz znaleźć dla siebie miejsce.

Poszukujemy studentów m.in. z kierunków Mechatronika, Mechanika i Budowa Maszyn, Automatyka i Robotyka czy Zarządzanie i Inżynieria Produkcji.