Dane kontaktowe

Robert Bosch sp. z o.o. Oddział w Mirkowie

ul. Wrocławska 43
55-095 Mirków
dolnośląskie, Polska
Telefon: +48 71 798 23 50

www.bosch-career.pl

NIP: 5261027992

Doceniamy zaangażowanie naszych pracowników, dlatego oferujemy im szeroki pakiet benefitów i udogodnień.

Dbamy o Twoje zdrowie

Zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników jest dla nas priorytetem. Szkolimy pracowników nie tylko z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, ale też oferujemy im konsultacje z fizjoterapeutą. Ponadto zapewniamy dostęp do prywatnej opieki medycznej, z możliwością rozszerzenia na członków rodziny.

U nas możesz poczuć się bezpiecznie

Grupowe ubezpieczenie na życie powoduje, że jesteś lepiej przygotowany/przygotowana na zdarzenia losowe.

Dodatkowe premie

Latem, gdy planujesz wakacje, Twoje konto zasili premia urlopowa. Będziesz mógł również skorzystać ze zniżek na zakupy pracownicze, na wybrane produkty produkowane w Grupie Bosch.

Rozwijaj się z nami

Aby rozwijać się z nami, możesz skorzystać z bogatego pakietu szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych. Możesz również uczyć się  języków obcych.

Zjesz smacznie jak w domu

W naszej kantynie codziennie znajdziesz smaczne, różnorodne i obfite posiłki. Dzięki  dofinansowaniu ucieszą Cię także ich ceny.

Wspieramy aktywny tryb życia

Możesz skorzystać z karty sportowej MultiSport oraz dofinansowania do sportów drużynowych. Rower, na którym przyjedziesz do pracy, możesz pozostawić na zadaszonych stanowiskach parkingowych.

Dla rodziny

Organizujemy eventy pracownicze oraz Dni Otwarte dla Rodzin i Przyjaciół. Zachęcamy dzieci do udziału w konkursach, nie zapominamy też o Mikołajkach. W wakacje możesz skorzystać z dofinansowania do kolonii dla dzieci.

Czas dla Ciebie

Twój work-life balance jest dla nas ważny. Pilnujemy dobowych i tygodniowych norm odpoczynku. W zależności od stanowiska proponujemy różne modele pracy. Elastyczne godziny pracy, możliwość pracy z domu (home office) czy praca zmianowa ułatwią Ci pogodzenie życia zawodowego i rodzinnego.

Odpowiedzialność społeczna

Przestrzeganie zasady zgodności z prawem oraz odpowiedzialnego i uczciwego postępowania w biznesie stanowią dla Grupy Bosch od zawsze najważniejszą regułę i są kluczowymi wartościami. Postępujemy odpowiedzialnie biorąc pod uwagę również nasz wpływ na społeczeństwo i środowisko.