Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Robert Bosch Sp. z o.o.

Jutrzenki 105
02-231 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 715 40 40
[email protected]

www.bosch-career.pl

Atmosfera i relacje

W firmie Bosch towarzyszy nam motto "jeden za wszystkich, wszyscy za jednego". Nasza charakterystyczna kultura korporacyjna jest więzią, która łączy naszych współpracowników z całego świata, i która sprzyja wzajemnemu wsparciu. W naszej codziennej pracy zachęcamy się wzajemnie do dalszego wzmacniania tzw. "team spirit", co pomaga nam w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań.

Dzięki duchowi zespołu kontynuujemy dziedzictwo założyciela naszych przedsiębiorstw. Gdy Robert Bosch założył swoją firmę ponad 130 lat temu, stworzył on kulturę opierającą się na takich wartościach jak wzajemny szacunek, uczciwość, otwartość, zaufanie, odpowiedzialność, koncentracja na przyszłości i rezultatach. Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy częścią tej kultury. Kultury, którą wciąż można poczuć w każdym zakątku naszej firmy.

Nasze biuro w Warszawie

Ponad 500 osób pracuje w kompleksie budynków położonych przy ulicy Jutrzenki (warszawa Włochy), blisko stacji WKD. Są to przede wszystkim specjaliści IT oraz pracownicy działów handlowych (sprzedaż, marketing) w czterech obszarach: Części Samochodowe, Termotechnika, Systemy Bezpieczeństwa oraz Elektronarzędzia. Oprócz tego znajduje się tutaj dział prawny, księgowość, HR, controllingu, administracja oraz serwis elektronarzędzi.

Nasze biuro to nowoczesne i przestrzenne wnętrza urządzone tak, by sprzyjać kreatywności, skupieniu i współpracy. Nasi pracownicy mają do swojej dyspozycji parking na samochody prywatne i służbowe, motocykle oraz rowery, kantynę, 4 kuchnie, 3 chillout room’y, prysznice i ponad 60 w pełni wyposażonych sal konferencyjnych.

Innowacje Bosch

Od ponad 130 lat pracujemy nad technologią jutra.

W efekcie nasi pracownicy ciągle stawiają czoła wyzwaniom w ekscytujących dziedzinach, a my oferujemy im możliwość podejmowania aktywnej roli w kształtowaniu przyszłości. Globalne projekty — takie jak cyfryzacja — są podstawą rozwijających się przemysłów, które oferują potencjał dla nowych technologii i rozwiązań. Rozwiązań, które będziemy tworzyć.

W ponad 125 ośrodkach na świecie ok. 65 000 pracowników R&D pracuje nad projektami takimi jak m.in. inteligentne domy i autonomiczne samochody. Rocznie inwestujemy około 300 mln euro w sztuczną inteligencję tworząc technologie, które poprawiają jakość życia.