Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Robert Bosch Sp. z o.o.

Jutrzenki 105
02-231 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 715 40 40
[email protected]

www.bosch-career.pl

Wierzymy, że odpowiedni work-life balance jest fundamentem niezwykłych osiągnięć naszych zespołów. Zobacz, jak Bosch wspiera swoich pracowników i ich rodziny.

Elastyczny czas pracy

Rozwiązania takie jak elastyczny czas pracy i home office pozwalają naszym pracownikom znaleźć więcej czasu dla siebie i dla rodziny, uniknąć korków i dopasować zadania do swojego indywidualnego rytmu dnia.

Prywatna opieka medyczna dla całej rodziny

Nasi pracownicy są objęci prywatną opieką medyczną, którą mogą rozszerzyć na swoich rodziców, małżonków i dzieci. 

Karta sportowa

Zachęcamy do zdrowego trybu życia i uprawiania sportu – z kartą Multisport jest to o wiele prostsze! Dzięki niej nasi pracownicy mogą z całą rodziną wybrać się na basen, lub pójść na siłownię ze znajomymi.

Dofinansowanie do posiłków

W naszej kantynie serwujemy posiłki dopasowane do różnych diet (m.in. wegetariańskie, wegańskie, bezglutenowe). Codziennie w porze śniadania i lunchu nasi pracownicy mogą wybierać między opcjami FIT, świeżymi koktajlami owocowymi, sałatkami, deserami lub skusić się na danie dla łasuchów.  

Pomoc w przebranżowieniu się

Zachęcamy naszych pracowników do ciągłej zmiany perspektywy i zapraszamy ich do programu rekrutacji wewnętrznych „Znajdź swoje miejsce w Bosch”. Dzięki takim programom nasze talenty zmieniają branże, wyjeżdżają na zagraniczne kontrakty lub zwyczajnie rozwijają się pod okiem mentorów. 

Dofinansowanie do studiów

Rozwój dla każdego oznacza coś innego. Dla niektórych będzie to ciekawy projekt, dla innych dobre szkolenie. Osobom, które mają apetyt na studia wyższe lub podyplomowe proponujemy dofinansowanie w wysokości 50% lub 100%.

Udział w tworzeniu innowacji

Bosch żyje innowacjami. Tutaj każdy pracownik może wymyślić „Technologię bliżej nas”. Jeśli nie boisz się wyzwań możesz wziąć udział w Innovation Challenge i dostać wsparcie w realizacji swojego pomysłu lub dołączyć jako ekspert do Discovery Teams i w ośrodku R&D pracować nad rozwiązaniami, które zmienią świat przyszłości.

Masaże biurowe i chillout room’y

W naszym biurze możesz się odprężyć podczas masażu lub w jednym z 3 chillout room’ów, gdzie możesz zagrać w bilard, piłkarzyki, szachy lub napić się kawy. 

Kursy językowe

W Boschu znajomość języków jest bardzo pożądana. Zachęcamy naszych pracowników do rozwoju tej kompetencji przez dofinansowanie do nauki języka angielskiego i niemieckiego.

Zniżki na produkty Bosch

Nasi pracownicy mogą liczyć na zniżki nawet do 50% na produkty grupy Bosch (np. części samochodowe, termy, elektronarzędzia ogrodowe).

Ubezpieczenie na życie

Dzięki przystąpieniu do grupowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach nasi pracownicy są spokojniejsi o przyszłość swoich rodzin.

Półkolonie dla dzieci pracowników

W okresie wakacji funkcjonuje u nas Bosch Summer Camp, w ramach którego dzieci naszych pracowników mają zapewnioną opiekę, atrakcje i wyżywienie w czasie wakacji szkolnych.

Wydarzenia kulturalne i imprezy

W czasie organizowanych przez nas spotkań integracyjnych i imprez można poczuć prawdziwy team spirit. To też okazja, żeby posłuchać koncertu gwiazdy lub inspirującego przemówienia trendsettera. Zachęcamy też naszych pracowników do odwiedzania teatrów, zwracając im koszt biletów.

Pożyczka mieszkaniowa

Osoby, które urządzają swój dom lub mieszkanie mogą skorzystać z nisko oprocentowanej pożyczki mieszkaniowej. To nie wszystko! Dzięki zniżkom na produkty Bosch mogą wyposażyć je o wiele taniej!

Nowoczesne biuro z parkingiem

Do naszego biura można dojechać WKD (17 minut z centrum), komunikacją miejską, rowerem lub samochodem. Nie trzeba martwić się o miejsce parkingowe, gdyż nasz darmowy parking przy biurze ma miejsca na samochody i motocykle pracowników, a rower można zostawić pod specjalną wiatą. W naszym biurze znajduje się prysznic, pokój do odpoczynku i kantyna, co pozwala zregenerować się i odświeżyć.