Dane kontaktowe

Riwal Poland Sp. z o.o.

Zamkowa Wola 31A
96-200 Rawa Mazowiecka

NIP: 7272726737

Warto być częścią Drużyny Riwal!

To, co wyróżnia Riwal, to zachowanie międzynarodowych standardów w każdym zakątku świata. Dotyczy to zarówno obsługi klienta, jak również dbałości o pracowników. Wiemy, że to zaangażowana załoga jest naszą największą wartością. Będąc częścią Drużyny Riwal zdobywasz nowe doświadczenia i masz możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji. Jesteśmy otwarci na wdrażanie innowacyjnych pomysłów, dajemy możliwość współpracy w zespole oraz zdobywanie wiedzy na światowym poziomie. Poprzez wewnętrzne programy oraz szkolenia dbamy o to, aby każdy miał szansę ciągłego udoskonalania. Priorytetem dla Riwal jest BEZPIECZEŃSTWO – każdy pracownik ma zapewnione wszelkie narzędzia, aby w pełni bezpiecznie wykonywać swoją pracę. Ważne jest dla nas samopoczucie członków naszego zespołu, dlatego cyklicznie organizujemy różnego rodzaju spotkania integracyjne, wspólne kibicowanie czy pikniki. Wiemy, że dobre nastroje wśród pracowników to większa efektywność pracy.

Nasza misja

„Zapewnianie najwyższego poziomu bezpieczeństwa, produktywności i usług, poprzez zaangażowanie pracowników” – to nasza misja, którą realizujemy każdego dnia.

Chcemy być pierwszym wyborem dla każdego rodzaju pracy na wysokości.

  • Dotrzymywanie obietnic
  • Znajdowanie rozwiązań z perspektywy klienta
  • Wspólne tworzenie wartości
  • Doskonalenie się każdego dnia
  • Działanie w trybie pilnym

Wartości:

  • Bezpieczeństwo
  • Odpowiedzialność
  • Uczciwość
  • Zaangażowanie
  • Praca zespołowa

O firmie

Riwal to międzynarodowe przedsiębiorstwo specjalizujące się w wynajmie, sprzedaży i serwisie podestów ruchomych i ładowarek teleskopowych oraz sprzedaży części zamiennych. Prowadzi również szkolenia dla operatorów maszyn pozwalające zdobyć uprawnienia UDT a od 2017 roku międzynarodowe licencje PAL w dwóch certyfikowanych centrach szkoleniowych w Polsce – w Łodzi i Zabrzu. Riwal oferuje maszyny do pracy na wysokości renomowanych producentów: JLG, Genie, Holland Lift, Magni, Dinolift. Priorytetem Riwal jest bezpieczeństwo pracy gwarantowane przez doskonały stan techniczny parku maszyn i ich systemów zabezpieczających. Firmę wyróżniają także wysokie standardy obsługi klientów ukierunkowane na długofalową współpracę, szybkie dostawy i wsparcie serwisowe. Aby dostarczać klientom jak najlepszą obsługę, Riwal w 2018 roku wprowadził dla nich nowoczesne rozwiązania cyfrowe. My Riwal to aplikacja do szybkiego wynajmu maszyn przez telefon oraz portal dla klienta do bieżącego zarządzania flotą od Riwal.

Przedsiębiorstwo powstało w 1968 roku w Holandii, a jego nazwa pochodzi od nazwisk założycieli: Richards & Wallington. W Polsce Riwal istnieje od 2008 roku. Obecnie firma działa handlowo w 70 krajach i posiada oddziały w 16 krajach na świecie, zatrudnia ponad 2350 osób i oferuje klientom park ponad 18 000 maszyn, dzięki czemu jest w gronie liderów wynajmu maszyn do pracy na wysokości. Więcej na: www.riwal.com/poland/pl-pl

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (8)