Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Ringier Axel Springer Polska

ul. Domaniewska 49
02-672 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.ringieraxelspringer.pl

NIP: 5272677009

Jesteśmy wiodącą firmą mediowo-technologiczną w Europie Środkowo-Wschodniej. Wydajemy ponad 100 tytułów prasowych i 70 stron internetowych w Polsce, na Węgrzech, Słowacji i w Serbii. Łączymy klasyczne media z nowoczesnymi technologiami.

Pomagamy rozumieć świat, znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania i podejmować świadome decyzje. We empower free decisions!

Ta misja przyświeca prawie 2000 pracownikom, od dziennikarzy, przez specjalistów od reklamy, po programistów.

Co nas wyróżnia:

Fundamentem naszych działań są mocne marki mediowe, najnowsza technologia oraz  utalentowani i  zmotywowani pracownicy. Przyciągamy i  angażujemy miliony użytkowników dostarczając im najwyższej jakości treści. Dbamy, by  nasi partnerzy komercyjni otrzymywali najefektywniejsze rozwiązania oraz by nasi pracownicy widzieli efekty swojej pracy na  szybko zmieniającym się rynku. Stawiamy na zrównoważony rozwój, promujemy zachowania odpowiedzialnie społecznie i ekologicznie. W 2021 roku otrzymaliśmy prestiżowy certyfikat Great Place to Work®, który jest wynikiem anonimowego i niezależnego badania przeprowadzonego wśród naszych pracowników.

  • 72% naszych pracowników uważa, że jesteśmy Świetnym Miejscem Pracy.
  • 77% naszych pracowników ocenia pozytywnie współpracę w naszej firmie.

Jesteśmy liderem mediów cyfrowych w Polsce

Nasze wartości

Odkrywamy, gramy, dbamy to nasze wartości wypracowane podczas warsztatów z udziałem prawie 500 naszych pracowników. Mają być naszym drogowskazem w rozwiązywaniu codziennych dylematów i podejmowaniu właściwych decyzji. Wcielamy je w życie w codziennych relacjach z naszymi pracownikami i klientami.

Odkrywamy

Jako wiodąca międzynarodowa grupa mediowa, ciągle odkrywamy to, co lepsze, bardziej użyteczne. Patrzymy szeroko, jesteśmy otwarci na innych, na inne zespoły, na nowości, na zmiany. Podchodzimy do naszej pracy twórczo i odważnie. Eksperymentujemy i przyzwalamy na popełnianie błędów bo wierzymy, że to zmiana pomaga nam ciągle się rozwijać.

Gramy

W Ringier Axel Springer chcemy kształtować przyszłość mediów. Możemy to osiągnąć tylko #RAZEM, współpracując ze sobą, łącząc różne umiejętności, uznając indywidualny wkład każdego pracownika i dzieląc radość z osiągniętych sukcesów. Gramy, żeby wygrać, ale nie za wszelką cenę. Gramy fair - zawsze uczciwie, dbając o prawdę i poszanowanie innych.

Dbamy

W Ringier Axel Springer zatrudniamy ponad 2000 osób, których codzienna praca ma ogromny wpływ na społeczeństwo. Tak naprawdę, w naszym biznesie chodzi o ludzi. To właśnie dlatego, tak zależy nam na dbałości. #DBAMY o siebie, o innych, o firmę. Dbamy o najwyższą jakość naszej wspólnej pracy, doskonalimy nasze umiejętności, pomagamy sobie nawzajem, budujemy dobre relacje z naszymi partnerami. Mamy wpływ, samodzielnie podejmujemy decyzje w swoim obszarze, ale i bierzemy odpowiedzialność za to co robimy.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (242)