Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Ringier Axel Springer Polska

ul. Domaniewska 49
02-672 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.ringieraxelspringer.pl

NIP: 5272677009

Jesteśmy największą w Polsce firmą mediowo-technologiczną. Dostarczamy wiarygodnych informacji i tworzymy usługi cyfrowe, którym można zaufać. Stawiamy na utalentowanych ludzi, zrównoważony rozwój oraz mądre użycie technologii.

Każdego dnia pracujemy na zaufanie. Pokazujemy milionom Polaków różne punkty widzenia – dzięki naszym mediom wiedzą o tym co ważne i są zawsze na bieżąco. We empower free decisions.

Łączymy media i nowoczesne technologie.

Prowadzimy tradycyjne media i serwisy informacyjne, platformy ogłoszeniowe, porównywarki, programujemy aplikacje, platformę dla mediów oraz narzędzia dla e-commerce. Dzięki różnorodnym kompetencjom w firmie opiekujemy się całym procesem funkcjonowania naszych produktów: od projektu przez wdrożenie aż po obsługę i reklamę. 

RAS to ludzie. Naszą najmocniejszą stroną jest nasz zespół.

Zatrudniamy ponad 1800 utalentowanych ekspertów i ekspertek z różnych dziedzin: dziennikarstwo, nowe technologie, reklama i marketing, rozwój produktu i biznesu, e-commerce. Praca w RAS to sposób na realizację swoich zawodowych ambicji, ale też miejsce, gdzie spotykają się ludzie otwarci, lubiący dzielić się wiedzą i gotowi do podejmowania wyzwań i realizacji, nawet najbardziej śmiałych projektów. Pracujemy w modelu smart work dając możliwość wyboru sposobu i miejsca pracy.

Zarządzamy znanymi i silnymi tytułami na polskim rynku

Nasze wartości

Odkrywamy, gramy, dbamy to nasze wartości wypracowane podczas warsztatów z udziałem prawie 500 naszych pracowników. Mają być naszym drogowskazem w rozwiązywaniu codziennych dylematów i podejmowaniu właściwych decyzji. Wcielamy je w życie w codziennych relacjach z naszymi pracownikami i klientami.

Odkrywamy

Jako wiodąca międzynarodowa grupa mediowa, ciągle odkrywamy to, co lepsze, bardziej użyteczne. Patrzymy szeroko, jesteśmy otwarci na innych, na inne zespoły, na nowości, na zmiany. Podchodzimy do naszej pracy twórczo i odważnie. Eksperymentujemy i przyzwalamy na popełnianie błędów bo wierzymy, że to zmiana pomaga nam ciągle się rozwijać.

Gramy

W Ringier Axel Springer chcemy kształtować przyszłość mediów. Możemy to osiągnąć tylko #RAZEM, współpracując ze sobą, łącząc różne umiejętności, uznając indywidualny wkład każdego pracownika i dzieląc radość z osiągniętych sukcesów. Gramy, żeby wygrać, ale nie za wszelką cenę. Gramy fair - zawsze uczciwie, dbając o prawdę i poszanowanie innych.

Dbamy

W Ringier Axel Springer zatrudniamy ponad 1800 osób, których codzienna praca ma ogromny wpływ na społeczeństwo. Tak naprawdę, w naszym biznesie chodzi o ludzi. To właśnie dlatego, tak zależy nam na dbałości. #DBAMY o siebie, o innych, o firmę. Dbamy o najwyższą jakość naszej wspólnej pracy, doskonalimy nasze umiejętności, pomagamy sobie nawzajem, budujemy dobre relacje z naszymi partnerami. Mamy wpływ, samodzielnie podejmujemy decyzje w swoim obszarze, ale i bierzemy odpowiedzialność za to co robimy.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (11)