Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Rhenus Logistics S.A.

ul. Puławska 99
02-595 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 22 463 95 00
Fax: 22 463 95 09
[email protected]

www.rhenus.com/pl/pl

NIP: 1180091073

100 lat doświadczeń, globalna działalność i spójne wartości rodzinne - to właśnie my - Rhenus Logistics S.A.

Lista obszarów naszej działalności jest długa – to logistyka frachtowa i magazynowa, projekty dla dużych międzynarodowych marek, e-commerce, transport krajowy, zagraniczny czy wsparcie high-tech. Za wszystkimi tymi sukcesami stoją nasi pracownicy – 33 500 pracowników w 820 oddziałach na całym świecie. Ich codzienne zaangażowanie, pasja i współpraca to klucze do nieustannego rozwoju Rhenus Logistics S.A.

W Polsce zatrudniamy około tysiąca trzystu pracowników. W tym składzie projektujemy i realizujemy rozwiązania logistyczne, które pozwalają łączyć naszych klientów z ich odbiorcami. Mimo ogromnej skali działalności wciąż staramy się pielęgnować wartości firmy rodzinnej i indywidualnie podchodzić do naszych pracowników. Wszystko to wciąż z żywą misją Together with Passion!

Zastanawiasz się jak może wyglądać praca u nas?

Posłuchaj i zobacz, co mówią pracownicy z jednego z naszych oddziałów. Rekrutacje prowadzimy lokalnie w każdym z naszych oddziałów: Swarzędz (koło Poznania), Pass (pod Warszawą), Bolesławiec (koło Wrocławia), Goleniów (koło Szczecina) czy w Biurze Zarządu w Radonicach k/Błonia. Proces wygląda jednak podobnie: wstępna rozmowa telefoniczna, interview online lub stacjonarne spotkanie z przedstawicielem działu HR i osobą z działu, którego dotyczy proces. Dołącz do Rhenus Logistics S.A.!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (23)