Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

RGB Elektronika Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

ul. Jana Długosza 2-6
51-162 Wrocław
dolnośląskie, Polska
[email protected]

rgbelektronika.pl/pl

NIP: 8951985034

Pracuj z RGB Elektronika

Pierwsze naprawy elektroniki rozpoczęliśmy w 1999 roku. Dzisiaj nadal jesteśmy w tym samym mieście, chociaż już w innej, większej lokalizacji. Z prawie 100-osobowym zespołem nie zmieścilibyśmy się w niewielkim warsztacie na Kozanowie.

Mamy za sobą 22 lata napraw, tysiące godzin doświadczenia w naprawach elektroniki, dziesiątki stanowisk testowych oraz wielu doświadczonych pracowników. Sprzedajemy i naprawiamy elektronikę przemysłową. Diagnozujemy, naprawiamy, testujemy. Projektujemy też własne rozwiązania.

Ciągle uczymy się nowych rzeczy oraz dzielimy się doświadczeniem, które posiadamy. Serwisujemy urządzenia uważane za trudno dostępne na rynku oraz podejmujemy się usuwania usterek nietypowych i skomplikowanych. Robimy to ekspresowo - naprawy w naszym serwisie realizujemy już w 24 godziny.

Napędzamy przemysł nie tylko w Europie, ale na całym świecie. Automatyka przemysłowa to nasza pasja!

 

Chcesz rozwijać się razem z nami? Zapraszamy się do naszego zespołu!

DLACZEGO WARTO DOŁĄCZYĆ DO NASZEGO ZESPOŁU ?

Niektórzy myślą, że w naszych żyłach płynie olej a stawy pokrywa smar, zespół RGB Elektronika to ludzie o ogromnej wiedzy, a nie roboty.

Nasza siła tkwi w zespole. Tworzą go wykwalifikowani specjaliści z obszarów elektroniki, mechaniki i automatyki przemysłowej, którzy z zaangażowaniem realizują nawet trudne zadania. Jesteśmy zgranym zespołem rozwijającym się razem w pracy i poza nią dzieląc wspólne zainteresowania.

RGB Elektronika to miejsce dla ludzi, którzy chcą zmieniać oblicze przemysłu. Cenimy zaangażowanie, otwartość i innowacyjne pomysły. Dbamy nie tylko o rozwój firmy, ale też o kompetencje naszych pracowników. Naszą misją jest pomoc dla tysięcy fabryk z całego świata w przypadkach awarii na liniach produkcyjnych oraz kształtowanie świadomości ekologicznej w myśl naszego motta "Nie wyrzucaj - naprawiaj".

CO MOŻESZ ROBIĆ W RGB ELEKTRONIKA?

Trzonem naszej firmy są serwis i sprzedaż automatyki przemysłowej, ale w RGB Elektronika znajdziesz zatrudnienie też w innych działach, takich jak: marketing i e-commerce, administracja, księgowość, IT oraz wielu innych.

Informacje o prowadzonych rekrutacjach znajdziesz w sekcji “Aktualne oferty pracy”.

Nie zatrzymujemy swojej wiedzy dla siebie. Dzielimy się nią ze współpracownikami, klientami oraz osobami stawiającymi pierwsze kroki w branży. 

Jesteśmy otwarci na pasjonatów automatyki i elektroniki przemysłowej. Niezależnie od tego, czy jesteś ekspertem, czy dopiero zaczynasz swoją karierę zawodową, chętnie zaprosimy Cię do nas. 

Współpracujemy również z uczelniami wyższymi. Regularnie organizujemy programy stażowe i przyjmujemy kandydatów na praktyki.

Zawsze jesteśmy gotowi przyjąć do zespołu osoby pełne pasji.

Chcesz pracować razem z nami? Prześlij nam swoje CV z informacją, do którego działu chciałbyś dołączyć!

DLACZEGO WARTO Z NAMI PRACOWAĆ?

RGB Elektronika to firma specjalizująca się w usługach dla przemysłu. Rozwijająca się branża automatyki przemysłowej i praca w międzynarodowym środowisku sprzyja zdobywaniu nowych doświadczeń i umiejętności. 

Co zyskasz wybierając RGB ELEKTRONIKA? 

 • Atrakcyjne wynagrodzenie

Zawsze doceniamy zaangażowanie w wykonywane zadania. Każdy pracownik w naszej firmie jest odpowiednio doceniany za swoją pracę.

 • Praca z najlepszymi w branży

W branży automatyki i elektroniki przemysłowej jesteśmy jak "Bayern" w świecie piłki nożnej, a najlepsi grają w najlepszych drużynach.

 • Przyjazną atmosferę w zespole

Jedyne podziały w tej firmie to tylko te na działy. Stawiamy na współpracę, bezpośrednią komunikację, wzajemne wsparcie w działaniach i współpracę między zespołami.

 • Opiekę na początkowych szczeblach kariery

Początki są trudne, dlatego służymy otwartością i wsparciem zwłaszcza podczas wdrożenia do obowiązków.

 • Siedzibę firmy w centrum Wrocławia

Dojedziesz do nas tramwajem, autobusem, rowerem, a nawet hulajnogą. Wolisz samochód? Nie ma sprawy. Mamy własny parking dla pracowników.

 • Realne możliwości rozwoju

Wspieramy ciekawe pomysły. Budujemy własne stanowiska testowe i projektujemy nowe rozwiązania. Chciałbyś zrobić u nas coś nietypowego? Powiedz nam o tym!

 • Jasna ścieżka kariery

Dwa razy w roku na spotkaniach z managerem działu każdy pracownik omawia swoją ścieżkę rozwoju w firmie. Otwarcie mówimy o możliwościach, a Ty masz wpływ na to, w jakim kierunku chcesz się rozwijać.

 • Dofinansowanie szkoleń kursów i szkoleń

Nie tylko umożliwiamy rozwój, ale również wspieramy go przez zapewnienie udziału w szkoleniach i kursach.

 • Potrzebne narzędzia do pracy

Zapewniamy odpowiednio wyposażone stanowisko oraz wszystko, co potrzebne do codziennego komfortowego funkcjonowania w firmie, jak kawa czy herbata.

 

Oferujemy też pakiet dodatkowych benefitów: 

 • Prywatną opiekę medyczną 
 • Ubezpieczenie na życie 
 • Kartę Multisport 
 • Spotkania integracyjne

Wspólne wyjścia integracyjne są dla nas ważne. W RGB poznasz wyjątkowych ludzi – otwartych, pełnych pasji i poczucia humoru. Z tych spotkań rodzą się nie tylko znajomości, ale też przyjaźnie. 

 

Obejrzyj film i zobacz, jak wygląda praca w RGB Elektronika 

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)