Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Reservis (Selidor Sp.J.)

Łomiańska 20b
01-685 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 22 203 64 68
[email protected]

www.reservis.pl

NIP: 8481537509

O NAS

Jesteśmy startupem internetowym. Stworzyliśmy system dla tysięcy małych firm, umożliwiający rezerwację internetową wizyt m.in. u lekarza, mechanika czy fryzjera. Za chwilę uruchomimy jego drugą, dojrzałą wersję. Chcemy by był najlepszy na rynku, chcemy rozwijać go razem z naszymi klientami, chcemy mądrze rosnąć, chcesz dołączyć do nas?

O zespole

Kilkanaście osób. Lubimy się. Kłócimy. Żartujemy i obdarzamy złośliwostkami. Spędzamy razem mnóstwo czasu w pracy, a czasem po pracy. Każdy ma prawo głosu. Żadnych gierek, żadnego fałszu. Zależy wszystkim.

O pracy

Pracujemy na bitach i bajtach, ale to namacalny system dla prawdziwych ludzi. Robimy coś, co realnie ułatwia życie - każdy przecież umawia się na wizyty. Kolejne zadania lub problemy to konkretne, życiowe przypadki. Wiemy po co to robimy. Tak się łatwiej pracuje.

Konkrety

Konkretnie to mamy fajną willę z tarasem. Mamy siłownię. Mamy miejsce na rowery i łazienkę. Mamy swobodę godzin pracy. Mamy ekspres. Mamy kilka sklepów i barów dookoła. Mamy niedaleko do metra. Wpadnij, zobacz.