Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Research Collective Sp. z o.o.

Jana Kozietulskiego 8/8
01-571 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 664 749 058
[email protected]

www.researchcollective.pl

NIP: 5252825470

Poznaj Nas

Research Collective Sp. z o.o. to nowa na polskim rynku firma badawcza. Jej założycielami i założycielkami są osoby z dużym doświadczeniem badawczym, zatem firma łączy w swoim charakterze młodość i energię nowego przedsięwzięcia z ugruntowaną wiedzą i szerokimi kompetencjami. Prowadzimy badania dla wielu kategorii, korzystając z różnych metod. Nie tylko analizujemy rzeczywistość, ale również staramy się angażować w jej zmiany. Na podstawie naszego doświadczenia stworzyliśmy własne narzędzia badawcze, korzystając jednocześnie z klasycznych, powszechnie znanych metod. Firma specjalizuje się w realizacji projektów techniką F2F (face to face) i posiada bogatą infrastrukturę do realizacji tego typu badań. W zależności od potrzeb sięgamy po techniki jakościowe i ilościowe, realizowane offline i online, obejmujące business-to-consumer i business-to-business, w Polsce i zagranicą.

Pandemia nie zmieniła wszystkiego, ale nic już nie będzie takie samo. To dobry moment, aby inaczej spojrzeć na rolę marek, na konsumenta, ale także na badania rynkowe. Zmieniamy reguły gry i na nowo patrzymy na pracę ankietera, która nabrała nowego znaczenia.

Research Collective to początek nowej drogi, a nasz kolektyw wciąż się tworzy. Jesteśmy otwarci na współpracę z ludźmi, którzy chcieliby wraz z nami badać szerszy obraz i mocniej wpływać na rzeczywistość. Chętnych – zarówno doświadczonych, jak i nowicjuszy – zapraszamy do kontaktu!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)