Dane kontaktowe

Remmers Polska Sp. z o.o

ul. Sowia 8
62-080 Tarnowo Podgórne
wielkopolskie, Polska
Telefon: 61 816 81 00
[email protected]

www.remmers.com

NIP: 7821420221

PROCES REKRUTACJI W REMMERS POLSKA SP. Z O.O.

Jesteśmy firmą, która bardzo intensywnie się rozwija. W ciągu ostatnich kilku lat w nasze szeregi dołączyła duża grupa wartościowych i kompetentnych osób. 

ETAP 1

APLIKACJE

Jeśli zobaczysz ogłoszenie, które Cię zainteresuje, prześlij swoją aplikację. Zachęcamy również do przesyłania CV w ramach tzw. "luźnej aplikacji", bez konkretnego ogłoszenia ([email protected]). Często do nich wracamy rozpoczynając proces rekrutacji.

ETAP 2

SELEKCJA PRZESŁANYCH DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH

Zapoznajemy się z każdym przesłanym CV. Dokonujemy selekcji i wybieramy te, które w największym stopniu spełniają wymagania na danym stanowisku. Wybranych kandydatów zapraszamy na spotkania bezpośrednie.

ETAP 3

SPOTKANIE BEZPOŚREDNIE

Etap ten może być poprzedzony krótką rozmową telefoniczną lub video. 

Na spotkanie bezpośrednie zapraszamy wąskie grono kandydatów. Zależy nam, aby miejsce spotkania było jak najbardziej dogodne dla kandydata. W przypadku rekrutacji lokalnych, zaprosimy Cię do naszego biura w Tarnowie Podgórnym. Nie boimy się również podróżować. Jeśli aplikujesz na stanowiska do działów sprzedaży, spotkamy się w jednym z naszych centrów serwisowych w Gdańsku, Warszawie lub Krakowie lub też przyjedziemy w okolice Twojej miejscowości.   

Spotkanie rekrutacyjne to czas dla obu stron. Staramy się, aby spotkania odbywały się w przyjaznej atmosferze. Dużo pytamy, ale równie chętnie odpowiadamy na pytania. 
W spotkaniu będziesz miał okazję poznać osobę kierującą działem, do którego rekrutujemy, czyli potencjalnego przełożonego. Całość prowadzi przedstawiciel działu personalnego. Ilość spotkań różni się w zależności od stanowiska. Staramy się, aby nie było ich więcej niż 2. 

ETAP 4

DECYZJA I ZAPROSZENIE DO WSPÓŁPRACY

Zainteresowany / zainteresowana? Świetnie, my również. Informację o chęci podjęcia przez nas współpracy przekażemy Ci telefonicznie. Poznasz wówczas szczegóły oferty, które następnie zostaną ujęte w liście intencyjnym. Jesteśmy pewni swoich decyzji, dlatego wcześniejsze podpisanie umowy jest również możliwe. 

ETAP 5

INFORMACJA ZWROTNA

Dbamy o to, aby każda osoba, która została zaproszona na spotkanie bezpośrednie otrzymała informację zwrotną. Możesz się jej spodziewać w ciągu max. 2 tygodni od spotkania. Najczęściej robimy to drogą mailową. Jeśli pomimo upływu czasu nie otrzymałeś od nas żadnej informacji, zapraszamy do kontaktu na [email protected] lub telefonicznie 61 816 81 00.