Dane kontaktowe

Remmers Polska Sp. z o.o

Sowia 8
62-080 Tarnowo Podgórne
wielkopolskie, Polska

www.remmers.pl

NIP: 7821420221

O nas

Remmers Polska jest spółką córką rodzinnej, niemieckiej firmy, specjalizującą się w produkcji chemii budowlanej, farb i lakierów do drewna oraz powłok lakierniczych dla przemysłu. Oferowane przez nas produkty i systemy są produktami premium i przeznaczone są do profesjonalnych zastosowań. Wysoką jakość oferowanego asortymentu  wspieramy powiązaną z nimi fachową obsługą posprzedażową oraz profesjonalnym doradztwem technicznym. Relacje i współpracę z naszymi odbiorcami opieramy na bardzo dobrym wzajemnym poznaniu się, doradztwie i szkoleniach. Aktualnie w Polsce pracuje dla nas prawie 100 specjalistów, z czego 60% stanowi grupę doradców techniczno-handlowych w terenie, którzy służą  pomocą i radą aktualnym i potencjalnym Klientom. Dzięki doświadczonej kadrze pracowników w centrali w Tarnowie Podgórnym, Klient ma komfort codziennego kontaktu ze znaną, zaufaną osobą.

Innowacyjne idee przekształcamy w praktyczne rozwiązania

Aby móc oferować prawdziwie innowacyjne rozwiązania, odpowiadające aktualnym potrzebom rynku, w Grupie Remmers w działach badań i rozwoju zatrudnionych jest ponad 80 wykwalifikowanych specjalistów. Ich codzienną pracą są poszukiwania ekologicznych, chroniących zasoby surowców i nowoczesnych systemów produktowych. Aktualnie oferujemy ponad 400 systemów, stanowiących kompletne rozwiązania dla zagadnień, przed jakimi staje branża budowlana, stolarska i meblarska. 

Grupa Remmers jest marką unikatową na skalę europejską, ponieważ w obecnej chwili żaden z konkurentów nie ma w swojej ofercie tak zróżnicowanych produktów. Stąd nasze interdyscyplinarne podejście, które opiera się na wyważonym podziale kompetencji między poszczególne działy.

Między ludźmi i dla ludzi

Kompetencje  i wiedza naszych pracowników  stanowią największą wartość marki Remmers. Nasi pracownicy mają możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zarówno w trakcie szkoleń wewnętrznych, jak i tych przeprowadzanych przez zewnętrzne firmy szkoleniowe.  Rodzinny charakter firmy decyduje o  codziennej atmosferze pracy.

Promujemy sport jako element zdrowego stylu życia. Zachęcamy naszych pracowników do różnych form aktywności fizycznej. Wspieramy oddolne inicjatywy, jak wspólne treningi rowerowe czy biegowe.  Poprzez fundowanie odzieży sportowej, staramy się jeszcze bardziej mobilizować do uprawiania sportu. Wierzymy, że właśnie takie środowisko sprzyja współpracy, pozytywnym relacjom oraz innowacyjnym pomysłom.