Dane kontaktowe

Remmers Polska Sp. z o.o

ul. Sowia 8
62-080 Tarnowo Podgórne
wielkopolskie, Polska
Telefon: 61 816 81 00
[email protected]

www.remmers.com

NIP: 7821420221

Silna marka, prawdziwe wartości

Jesteśmy firmą, która z powodzeniem rozwija się  na trudnym rynku budowlanym od 75 lat, z tego w Polsce od 24. Założyciel firmy, Bernhard Remmers, zaczynał swoją działalność w garażu, odgrywając pierwsze skrzypce w branży. Firma rozwinęła się z pozycji one-man-businessu do przedsiębiorstwa zatrudniającego półtora tysiąca osób na całym świecie. 

Siła wzajemnych relacji

Przedsiębiorstwo do dziś pozostaje w rękach rodziny założyciela. Ten rodzinny charakter przenosi się na sposób funkcjonowania firmy: stawiając na zespołowość doceniamy ludzi z ich indywidualnymi cechami, bagażem doświadczeń i ambicjami. 

O tym, że takie podejście się sprawdza, świadczy choćby 16 międzynarodowych spółek-córek i aktywność firmy w ponad 30 krajach. Daje to duże szanse personalnego rozwoju, zwłaszcza w połączeniu z własną Akademią, prowadzącą od wielu lat bardzo doceniane przez uczestników szkolenia i kursy. Ta działalność szkoleniowa na coraz szerszą skalę odbywa się również w Polsce – zarówno „w realu”, jak i w formie zdalnej, poprzez serię webinariów.

Wszystko to oczywiście w ramach podsiadanych przez nas kompetencji, opartych na najnowszej wiedzy technicznej, popartej wieloletnim doświadczeniem praktycznym. Można powiedzieć, że na niejednej budowie brudziliśmy kalosze, niejedne rękawice maczaliśmy w farbach. 

Remmers Polska sp. z o.o.

Centrala Remmers Polska sp. z o.o mieści się w Tarnowie Podgórnym pod Poznaniem. W niej: nowocześnie wyposażone biura, przestronny magazyn, funkcjonalne sale szkoleniowe oraz galeria, w której na przestrzennych modelach prezentujemy zastosowania różnorodnych systemów produktów. Dysponujemy 3 centrami serwisowymi: w Warszawie, Krakowie i Gdańsku. Nasze produkty można dodatkowo kupić w magazynach regionalnych w Rybniku, Rzeszowie i Ostródzie. Aktualnie w Polsce pracuje dla nas ponad 100 specjalistów,  z czego 60% to osoby pracujące z klientem w terenie.

#zPasji

Kultywując firmowe tradycje promujemy sport jako element zdrowego stylu życia. Jesteśmy partnerem drużyny kolarzy MTB Rybczyński Bikes Remmers Team. Wspieramy  Stowarzyszenie Pasja Sportu, które propaguje zdrowy i aktywny tryb życia pośród dzieci, młodzieży i dorosłych. Naszych pracowników zachęcamy do każdej fizycznej aktywności. Poprzez fundowanie odzieży funkcyjnej, wspieramy oddolne inicjatywy tj. Remmers Running Team.