Dane kontaktowe

Relyon Recruitment

Wołoska 9
02-583 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

www.relyon.pl

NIP: 5213564769

Co możemy Ci zaoferować?

Partnerstwo

Wsparcie na każdym etapie rekrutacji. Jasna, rzeczowa i swobodna komunikacja. Gotowość i inicjatywa. To te czynniki sprawiają, że nasze usługi idealnie wpasowują się we współczesny rynek pracy. Dla naszych kandydatów jesteśmy po to, by wysłuchać ich potrzeb i motywacji, a następnie wspólnie znaleźć na nie odpowiedź w postaci najlepiej dobranego stanowiska.

Rozumiemy, jak ważne są indywidualne preferencje i sposób życia. Dlatego chcemy poznać Ciebie i to, czego szukasz na rynku pracy. Niezależnie od stanowiska i branży, do której aplikujesz, nasi konsultanci zawsze udzielą Ci pełnego wsparcia w przejściu do nowej organizacji. Zapewnimy Ci profesjonalne doradztwo oraz przygotowanie indywidualnej ścieżki rozwoju Twojej kariery.

Interdyscyplinarność

Działamy od 2010 roku, cały czas łącząc różne obszary biznesu. Współpracujemy zarówno z doświadczonymi osobami, które szukają wyższych pozycji, jak i z tymi, którzy dopiero rozpoczynają swoją drogę zawodową. Finanse, rekrutacja, obsługa klienta, analityka, księgowość, learning & development - żaden obszar nie będzie dla nas nowością.

Dbamy również o kompetencje językowe naszych konsultantów - w naszych rekrutacjach posługujemy się językami europejskimi, nieobca jest nam relokacja, czy zasady otrzymywania pozwolenia o pracę. Wiemy, że międzynarodowe środowisko działania jest wyzwaniem, ale tylko dzięki takim wyzwaniom można w pełni się rozwijać.

Wiedza

Rekrutacja to nasza specjalność. Wiemy, jak funkcjonuje rynek zawodowy, stale pogłębiamy swoją wiedzę i poszerzamy horyzonty – wszystko po to, by kandydat miał pewność, że współpracuje z profesjonalistami.

Naszą wiedzę łączymy też z innowacyjnością. Tylko dzięki niej można funkcjonować we współczesnym świecie i z powodzeniem realizować swoje cele i zamierzenia - zarówno jako firma, jak i jako kandydat.