Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Reesco Sp. z o.o.

Kurhan 10/M
02-203 Warszawa

Poznaj nas

Reesco jest firmą specjalizującą się w świadczeniu usług fit-out, consultingowych oraz doradztwa technicznego w sektorze nieruchomości. Działając od 2010 r. konsekwentnie i z powodzeniem zapewniamy Klientom specjalistyczne i rzetelne wsparcie.

Czym się zajmujemy? 

Realizujemy projekty każdorazowo dostosowane do indywidualnych wymagań Klienta – terminowo i w ramach określonego budżetu. Rosnące portfolio Klientów świadczy o realizacji celu, który przyświeca naszej firmie: budowaniu długotrwałych partnerskich relacji w oparciu o wzajemne zaufanie i szacunek. Jesteśmy dumni z tego, że pracujemy zgodnie z międzynarodowymi normami zarządzania, uwzględniającymi wymogi oraz oczekiwania instytucji takich, jak Project Management Institute, Royal Institution of Chartered Surveyors, CCIM Institute.

Nasze usługi 

 • Projekty fit – out powierzchni biurowych, hotelowych i handlowych
 • Usługi consultingowe – Project Management, Project Monitoring, Construction Management, Management Contracting
 • Doradztwo techniczne

Co nas odróżnia od konkurencji? 

Wyróżnia nas nie tylko fachowa wiedza, ale przede wszystkim wyjątkowa motywacja i zaangażowanie, by nieustannie przerastać oczekiwania naszych Klientów. W skład naszego zespołu wchodzą wykwalifikowani specjaliści w branży, jak również młode talenty. Trudno znaleźć na rynku równie imponujące połączenie doświadczenia, dotychczasowych osiągnięć oraz tak dużej odpowiedzialności.

Jak wygląda rekrutacja

1. Weryfikacja otrzymanych dokumentów 

Zapoznajemy się z każdą aplikacją od osób, które odpowiedziały na nasze ogłoszenie, przesłały swoje CV na nasz ogólny adres bądź zostały nam polecone w wyniku systemu wewnętrznych poleceń pracowniczych bądź przez naszego partnera biznesowego. Aplikacje analizujemy pod kątem dopasowania Kandydata do poszukiwanej roli. Pod uwagę bierzemy deklarowane doświadczenie, umiejętności i kompetencje.

2. Zaproszenie na rozmowę 

Z wybranymi osobami kontaktujemy się bezpośrednio. Zazwyczaj pierwszy kontakt to rozmowa telefoniczna, podczas której weryfikujemy brzegowe oczekiwania obu stron.

3. Spotkanie 

W trakcie spotkania zwracamy uwagę na wiedzę techniczną i kompetencje miękkie Kandydata, sprawdzamy doświadczenie, oczekiwania wobec pełnionej roli oraz czy Kandydat odnajdzie się w naszej kulturze organizacyjnej. W naszej firmie najbardziej cenimy komunikatywność, umiejętność współpracy, umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji, jak również dobrą organizację pracy.

4. Decyzja 

Po dokonaniu wyboru dzwonimy do najlepszej osoby i przedstawiamy ofertę. Pozostali Kandydaci również otrzymują informację zwrotną.

Jakich ludzi szukamy? 

Szukamy ambitnych i otwartych ludzi. Takich, którzy szybko odnajdą się w zespole, nie boją się pracy pod presją czasu i lubią wyzwania zawodowe. Szukamy pracowników, którzy chcą się rozwijać i poszerzać swoje kompetencje.

Naszym pracownikom oferujemy

Naszym pracownikom oferujemy

 • Pracę w ambitnym i zaangażowanym zespole ceniącym najwyższe standardy pracy i otwartym na innowacje.
 • Pozytywną atmosferę opartą na zaufaniu i współpracy.
 • Pracę przy zastosowaniu autorskiego programu do zarządzania projektami.
 • Opiekę medyczną LuxMed (w systemie kafeteryjnym).
 • Kartę MultiSport (w systemie kafeteryjnym).
 • Masaż raz w tygodniu.
 • Owocowe środy.
 • Wyjścia integracyjne i okolicznościowe, w tym firmowa Wigilia, śniadania wielkanocne, otwarcie lata i świętowanie urodzin pracowników raz w miesiącu.
 • Inne benefity, np. lekcje języka angielskiego, wynikają z inicjatywy pracowników.

Ponadto prowadzimy fundację IWTH, wspieramy inicjatywy charytatywne oraz organizujemy akcje świąteczne, np. paczki dla potrzebujących rodzin.

Wyrazem naszego profesjonalizmu jest uznanie naszych Klientów i środowiska biznesowego – w latach 2015 – 2018 otrzymaliśmy nagrodę Gazele Biznesu miesięcznika Puls Biznesu, Diament Forbesa 2017 oraz nagrodę w kategorii Best Fit-Out w ramach CIJ Awards 2018.