Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Recordati Polska Sp. z o.o.

ul. Królewska 16
00-103 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 206 84 50
[email protected]

www.recordati.pl/strona-glowna

NIP: 9451933649

Jak wygląda proces rekrutacji w Recordati Polska?

Serdecznie zapraszamy Cię do wzięcia udziału w procesie rekrutacji! To może być Twoja Firma Na Sukces!

ETAP 1

Aplikacja

Zgłoszenie swojej kandydatury może się odbyć na dwa sposoby:

  1. Zachęcamy kandydatów do aplikowania poprzez serwis rekrutacyjny Pracuj.pl: wszystkie aktualne oferty znajdują się w zakładce „Oferty Pracy”. Kandydatów prosimy o załączenie CV oraz wypełnienie krótkiego formularza, zawierającego dodatkowe pytania m.in o doświadczenie, kompetencje, wymagania finansowe czy dyspozycyjność.
  2. Kandydatom umożliwiamy również bezpośredni kontakt z działem HR. Na stronie internetowej http://recordati.pl/praca-w-recordati-polska/aktualne-oferty-pracy znajdują się aktualne oferty pracy, na które można aplikować wysyłając swoje CV wraz z Klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach prowadzonych rekrutacji, na adres e-mail: [email protected]

ETAP 2

Selekcja

Spośród nadesłanych CV dokonujemy selekcji i wybieramy te, które najlepiej odpowiadają profilowi stanowiska, na które rekrutujemy. Wówczas kontaktujemy się z wybranymi osobami, w celu zaproszenia i  umówienia spotkania rekrutacyjnego.

ETAP 3

Spotkania rekrutacyjne

W zależności od konkretnego modelu w procesie, będą to albo dwa, albo trzy oddzielne spotkania. Osoby zakwalifikowane do pierwszego etapu uczestniczą  w rozmowie rekrutacyjnej z Kierownikiem zespołu, do którego szukamy nowej osoby i odbywa się ona w terenie pracy lub biurze.  

Na kolejnych etapach do rozmów rekrutacyjnych włączają się osoby z Działu HR oraz Kierownik Działu, którzy spotykają się z kandydatami w biurze Recordati Polska w Warszawie. Jest to okazja do wzajemnego poznania się i przybliżenia zadań na stanowisku, dlatego dbamy o to by atmosfera spotkań sprzyjała swobodnej i szczerej wymianie informacji. Wierzymy, że tylko w ten sposób każda ze stron będzie mogła podjąć świadomie i z przekonaniem decyzję o dalszej współpracy.

ETAP 4

Informacja Zwrotna

Po spotkaniach rekrutacyjnych kandydat otrzymuje informację zwrotną. Odpowiedź pozytywna wiąże się ze złożeniem konkretnej oferty pracy. Jeżeli kandydat zaakceptuje ofertę, obie strony podpisują list intencyjny, który zawiera uzgodnione wcześniej warunki pracy.

W przypadku odpowiedzi negatywnej kandydat otrzymuje wiadomość telefoniczną lub mailową wraz z krótkim uzasadnieniem podjętej decyzji. Do każdej osoby, która wzięła udział w procesie rekrutacji trafi informacja o zakończeniu procesu rekrutacyjnego.

ETAP 5

Zatrudnienie i wdrożenie

Osoby, które przyjęły naszą ofertę, zapraszamy na szkolenie wprowadzające Induction. Proces onboardingu obejmuje zarówno ogólne informacje o działalności firmy, jak i szkolenia stanowiskowe wprowadzające w dziale, które koordynuje przełożony.