Dane kontaktowe

RECO POLSKA PRODUKCJA SP Z O O

Ul. Łódzka 145
62-800 Kalisz
wielkopolskie, Polska

NIP: 5252511926

GRUPPORECO

Grupporeco jest partnerem głównych europejskich producentów w sektorze chłodnictwa, zmywania naczyń i motoryzacji, którym oferuje ponad pięćdziesiąt lat doświadczenia i specjalizacji w rozwoju produktów i procesów, a także głęboką znajomość rynków referencyjnych.

Nowoczesne technologie, automatyzacja procesu produkcji oraz dynamiczny wzrost zatrudnienia zwiększają możliwości produkcyjne oraz poszerzają grupę zadowolonych klientów.

Produkty Grupporeco eksportowane są na rynki krajów całego świata.

Grupporeco posiada 4 zakłady produkcyjne w Europie.

GRUPPORECO od zawsze stara się opierać swoją działalność na trwałych wartościach ludzkich oraz ugruntowanych zasadach. Kodeks spółek grupy stanowi wyraz zaangażowania i odpowiedzialności etycznej wobec klientów, w ramach prowadzonej działalności oraz w zakresie ich działań wewnętrznych, wobec udziałowców oraz personelu pracowniczego i współpracowników.

ODDZIAŁY W POLSCE

RECO POLSKA PRODUKCJA

Reco Polska Produkcja w Kaliszu projektuje i produkuje szeroką gamę koszy i komponentów do zmywarek z drutu ze stali miękkiej i nierdzewnej oraz komponenty do obiegów chłodniczych z aluminium i stali.

ARO TUBI COMPONENTS POLAND

Aro Tubi Components Poland w Ozimku specjalizuje się w produkcji rur aluminiowych wyciskanych i ciągnionych w zwojach oraz kapilar aluminiowych z przeznaczeniem na potrzeby rynku sprzętu AGD.

PROCES REKRUTACJI

ETAP 1
Aplikowanie

Śledź  w sieci aktualne oferty pracy i złóż swoje CV na interesującą Cię ofertę pracy.

ETAP 2
Selekcja CV

Na tym etapie weryfikujemy złożone dokumenty. Jeśli Twoje kompetencje odpowiadają naszym aktualnym potrzebom, z pewnością zaprosimy Cię na rozmowę.

ETAP 3
Spotkanie

Podczas spotkania weryfikujemy Twoje kompetencje, a Tobie dajemy możliwość poznania specyfiki pracy w naszej organizacji.

ETAP 4
Informacja zwrotna

Dbamy o to, aby każdy uczestnik procesu rekrutacji, niezależnie od wyniku rekrutacji otrzymał informację zwrotną.

Zadzwonimy do Ciebie lub napiszemy mail i poinformujemy o wyniku rekrutacji. Jeśli nie otrzymasz od nas żadnej informacji – zawsze możesz skontaktować się z nami, pisząc na adres: [email protected]

ETAP 5
Witaj na pokładzie Grupporeco!

W pierwszym dniu pracy przedstawimy Cię koleżankom i kolegom oraz oprowadzimy po firmie. Otrzymasz plan wdrożenia, który będziesz realizować pod okiem specjalisty. Każdego dnia będziesz zdobyć wiedzę o naszej organizacji.

STAŻE I PRAKTYKI

Rekrutacja trwa cały rok w zależności od potrzeb, więc warto śledzić nasze oferty.

Co oferujemy?

  • Zdobywanie doświadczenia zawodowego
  • Weryfikację wiedzy teoretycznej z praktyką
  • Współpracę z doświadczonymi pracownikami
  • Udział w projektach, realizowanych dla największych producentów AGD

W jakich działach można realizować praktyki?

  • Logistyka
  • Utrzymanie Ruchu
  • R&D
  • Zarządzanie Jakością
  • Produkcja