Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Reckitt

Wołoska 22
02-675 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 33 33 100
Fax: +48 22 33 33 101

www.rb.com

Oddziały:

Reckitt Benckiser Production (Poland) Sp. z o.o.

Okunin 1
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 765 95 00
Fax: +48 22 765 99 84

RB Global IT Hub

Zajęcza 15
00-351 Warszawa
mazowieckie, Polska

Staże i praktyki

Reckitt to idealne miejsca na start Twojej kariery zawodowej! Dowiedz się, jaką ścieżkę możesz wybrać.

Nie szukamy Asystentów do robienia kawy! Szukamy osób, które chcą brać odpowiedzialność za swoje projekty. Dla najlepszych czeka miejsce w Programie Rozwojowym dla Absolwentów.

Praktyki Letnie (Warszawa / Nowy Dwór Mazowiecki)

Praktyki letnie w Reckitt trwają od 1 lipca do 30 września. Możesz je odbywać w Dziale Marketingu, Shopper Marketingu, Sprzedaży, Finansów (Warszawa) lub fabryce w Nowym Dworze Mazowieckim. Podczas trzymiesięcznych praktyk już od pierwszego dnia będziesz mieć możliwość prowadzenia własnego, pełnego wyzwań i niezależnego projektu w dynamicznie zmieniającym się środowisku. Podczas projektu będziesz otrzymywać regularny feedback i pomoc od współpracowników, menadżerów i członków zarządu.

Programy stażowe (Warszawa)

Graduate Development Program skierowany do studentów ostatnich lat studiów i absolwentów trwa dwa lata w Dziale Marketingu, Shopper Marketingu i Sprzedaży (program komercyjny) lub w Finansach w biurze komercyjnym w Warszawie i fabryce w Nowym Dworze Mazowieckim (program finansowy). Program jest rotacyjny, podczas którego będziesz mógł realizować się na dwóch różnych stanowiskach. Każdemu z uczestników oferujemy umowę o pracę ze wszystkimi benefitami  oraz program szkoleniowy RBest, a jego zwieńczeniem jest stanowisko młodszego menadżera.

Rekrutacja

Rekrutacja na praktyki letnie trwa od 1 marca do 15 kwietnia. Możesz aplikować przez naszą stronę rb.com lub poprzez ogłoszenie opublikowane w serwisie pracuj.pl. Wstępnie wyselekcjonowani kandydaci zostaną poproszeni o rozwiązanie testów SHL, a następnie zaproszeni na Assessment Center oraz rozmowy kwalifikacyjne.

Rekrutacja na programy stażowe jest dwutorowa: stażystą możesz zostać po ukończeniu Praktyk Letnich lub poprzez rekrutację zewnętrzną: jeżeli masz co najmniej półroczne doświadczenie w marketingu lub sprzedaży w firmie z obszaru FMCG możesz aplikować na program przez cały rok. Aktualne oferty znajdziesz na portalu pracuj.pl.

Aktualne oferty staży i praktyk

zobacz wszystkie oferty pracy (11)