Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Reckitt

Wołoska 22
02-675 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 33 33 100
Fax: +48 22 33 33 101

www.rb.com

Oddziały:

Reckitt Benckiser Production (Poland) Sp. z o.o.

Okunin 1
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 765 95 00
Fax: +48 22 765 99 84

RB Global IT Hub

Zajęcza 15
00-351 Warszawa
mazowieckie, Polska

Jak wygląda rekrutacja?

Mierzysz wysoko i jesteś niezależny? Chcesz zmieniać reguły gry i wychodzić poza schemat? Reckitt jest dla Ciebie! Aplikuj, chętnie Cię poznamy!

ETAP 1

Aplikacja na stanowisko i analiza CV

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w Reckitt, obserwuj portal pracuj.pl oraz stronę rb.com/careers, gdzie znajdziesz aktualne oferty pracy.

Twoje CV zostanie rozpatrzone pod kątem wymagań stawianych w ogłoszeniu.

ETAP 2

Skype / phone interview

Jeżeli Twoje doświadczenia i umiejętności będą odpowiadały na większość z wymagań stawianych w ogłoszeniu, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, aby wstępnie zweryfikować Twoje kompetencje i oczekiwania. Przekażemy Tobie również więcej informacji na temat stanowiska, głównych obowiązków i wyzwań oraz możliwości rozwojowych. W zależności od stanowiska możesz zostać poproszony o wypełnienie testów analitycznych SHL.

ETAP 3

Rozmowa z bezpośrednim przełożonym i HR

Wybranych kandydatów zapraszamy do siedziby naszej firmy na rozmowę z bezpośrednim przełożonym i przedstawicielem działu HR. Podczas tego etapu szczegółowo porozmawiamy o Twoich dotychczasowych doświadczeniach, a także możesz zostać poproszony o rozwiązanie jednego lub kilku studium przypadku.

ETAP 4

Rozmowa z Dyrektorem Działu

Ostatnim etapem rekrutacji jest spotkanie z dyrektorem działu.

ETAP 5

Informacja zwrotna

Każdy z naszych kandydatów otrzymuje informacje zwrotną (telefonicznie lub mailowo) w ciągu 14 dni od  spotkania lub rozmowy telefonicznej.

ETAP 6

Oferta

Proces rekrutacyjny kończy się złożeniem oferty zatrudnienia wybranym kandydatom. Po jej akceptacji nasz nowy pracownik otrzymuje szczegółowe informacje na temat pierwszego dnia pracy oraz uczestniczy w procesie wprowadzenia nowego pracownika, który ma ułatwić wdrożenie się w obowiązki.