Dane kontaktowe

reBuy Electronic Services Polska Sp. z o.o

Składowa 1B/Hala B1
62-023 Koninko
wielkopolskie, Polska

NIP: 7010270934

Poznaj nas

Zapewne sama nazwa nic Ci nie mówi i w sumie nie ma się co dziwić. reBuy to firma istniejąca od ponad 15 lat na rynku niemieckim. W czasach kiedy o iPhone’ie jeszcze nikt nie słyszał, trójka znajomych postanowiła zająć się wymianą gier komputerowych poprzez sieć. Początkowo w pokoju jednego z nich był magazyn, obsługa klienta i dział wysyłki. Szybko jednak udało się rozszerzyć działalność o kolejne kategorie produktów. Dziś reBuy jest jedną z największych platform do sprzedaży i zakupu używanego sprzętu elektronicznego, książek, płyt CD/DVD/BluRay oraz inteligentnych zegarków

reBuy Polska powstał na początku 2018 roku, jako spółka „córka” reBuy reCommerce GmbH. Naszym zadaniem, podobnie jak spółki niemieckiej jest dawanie drugiego życia używanym przedmiotom. Obsługujemy aktualnie 8 kategorii produktów elektroniki użytkowej. Zatrudniamy ponad 150 osób i ciągle się rozwijamy. Nasz zespół to zdolni ludzie bez których reBuy Polska by nie powstał.

W skrócie:

  • Aktualnie jesteśmy jednym z największych sklepów internetowych z używaną elektroniką w Europie (rynek niemiecki, austriacki, holenderski i francuski)
  • Ponad 10 tys m2 powierzchni logistyczno magazynowej  (Niemcy + Polska)
  • Łącznie zatrudniamy ponad 500 osób (Niemcy + Polska)
  • Ponad 100 tys sztuk artykułów w obrocie dziennym

JESTEŚ ZAINTERESOWANY PRACĄ W NASZEJ FIRMIE?

Skontaktuj się z nami:

Aktualnie rekrutujemy pracowników na stanowiska:

  • Pracownik Operacyjny - ocena stanu urządzeń - elektronika użytkowa   
  • Technik Serwisant – Elektronika Użytkowa

Co możemy Ci zaproponować