Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

REAL Recruitment Solutions

ul. Siewna 30
31-231 Kraków
, Polska
Telefon: +48 533 435 051
[email protected]

www.realrecsolutions.com

NIP: 6772398336

REAL Recruitment Solutions

Niezależnie od tego, czy szukasz pierwszego doświadczenia zawodowego za granicą, czy chcesz skorzystać z oferty, która przyspieszy Twoją karierę, Real Recruitment Solutions jest dla Ciebie. Specjalizujemy się w selekcji kandydatów wielojęzycznych, którzy poszukują pracy w międzynarodowych firmach.

Już podczas pierwszej rozmowy będziemy w stanie rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości i odpowiedzieć na pytania związane z nowym stanowiskiem pracy. Będziemy Ci w pełni asystować podczas procesu rekrutacyjnego oraz relokacji za granicę.

PRACA ZA GRANICĄ

Życie za granicą, poznawanie nowych kultur i ludzi, spróbowanie lokalnej kuchni, odwiedzanie światowej sławy zabytków… dla kogo nie brzmi to ekscytująco?

Dla naszych klientów zagranicznych zajmujemy się pozyskiwaniem kandydatów posługujących się językiem polskim i angielskim do pracy w obsłudze klienta dla prestiżowych projektów takich jak Google Ads, Facebook, Tik Tok i wiele wiele innych.

Praca w Lizbonie, Portugalii

Lizbona słynie ze słonecznej pogody, wspaniałego życia nocnego, kolorowych budynków, muzyki Fado i przyjaznych mieszkańców. Jest też domem dla słynnych zabytków, takich jak Wieża Belem (Torre de Belém) i Klasztor Hieronimitów (Mosteiro dos Jerónimos). Jeśli chodzi o jedzenie, Lizbona słynie z owoców morza i Pastéis de Belém, rodzaju tarty budyniowej.

Praca w Atenach, Grecji

Ateny są najstarsza stolicą europejską. Ateny mają wiele wspaniałych budynków i zostały nazwane na cześć Ateny, bogini mądrości i wojny. Będąca kolebką cywilizacji zachodniej, Grecja ma wieki i wieki historii, historia jest tak widoczna, że ​​wiele jej pojęć, ważnych ludzi i ideałów jest nadal bardzo aktualnych.

PRACA W REKRUTACJI

Praca w rekrutacji potrafi być niesamowicie satysfakcjonująca.

Poznawanie nowych ludzi, pomaganie im w spełnianiu swoich pasji zawodowych. To wszystko sprawia, że praca w rekrutacji daje nam poczucie spełnienia.

Dla naszego klienta w Polsce poszukujemy aktualnie specjalistów ds. sourcingu, rekrutacji or rekruterów end-to-end (360), którzy pasjonują się pozyskiwaniem odpowiednich talentów i przydzielaniem ich do satysfakcjonujących ról zawodowych.

Oferowane stanowiska są w pełni zdalne, co oznacza, że możesz pracować z domu!

Wymagamy wcześniejszego doświadczenia pracy w rekrutacji i języka angielskiego na poziomie C1. Jeżeli posługujesz się jeszcze innym językiem - będzie to wielki atut.

Aplikuj już dzisiaj na jedną z naszych ofert pracy!  

PROCES REKRUTACJI

PRZEŚLIJ NAM SWOJE CV

W REAL Recruitment Solutions nie mamy czasu do stracenia. Po przesłaniu nam swojego CV, niezwłocznie ocenimy czy mamy dla Ciebie odpowiedni wakat.

Jeżeli tak, to nasz rekruter skontaktuje się z Tobą w przeciągu 48 godzin!

Jeżeli na razie nie mamy dla Ciebie odpowiedniej roli - nie szkodzi; skontaktujemy się z Tobą jak tylko znajdziemy wakat, który odpowiada Twoim wymaganiom.

SCREENING

Kolejny krokiem jest poznanie siebie nawzajem. W rozmowie telefonicznej porozmawiamy o Twoich wymaganiach i oczekiwaniach w ramach idealnej pracy. Lepsze poznanie Ciebie jako kandydata pozwoli nam zaprezentować Twój profil naszemu klientowi w samych superlatywach.

ROZMOWA KWALIFIKACYJNA

Najbardziej ekscytująca część: rozmowa kwalifikacyjna. Jest to czas, w którym możesz się przekonać czy rzeczywiście wyobrażasz sobie pracę w danej firmie.

Po rozmowie będziemy w stałym kontakcie, bo chcemy dokładnie poznać Twoje odczucia! Jak poszła rozmowa? Jakie masz wrażenia? Czy pojawiły się jakieś dodatkowe pytania?

OFERTA PRACY

Tutaj mamy do wyboru dwie opcje. Najlepszy scenariusz przewiduje, że razem celebrujemy Twoją nową posadę i dzielimy ekscytacje. W najgorszym wypadku, zaczniemy proces aplikacji od nowa, aż do momentu kiedy będziemy mogli wcielić w życie najlepszy scenariusz.

WYJAZD DO GRECJI LUB PORTUGALII

I wreszcie… wyjazd za granicę! Pomożemy Ci się przygotować do wyjazdu, dlatego możesz się z nami kontaktować jak tylko pojawią się jakieś pytania. Z naszej strony dopełnimy wszelkich starań, aby całe doświadczenie było pełne nadziei i ekscytacji.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)