Dane kontaktowe

REAC Poland Sp. z o.o.

ul. Metalowców 10
97-300 Piotrków Trybunalski
łódzkie, Polska

NIP: 7712877080

Historia REAC rozpoczęła się w 1915 roku i doprowadziła nas do miejsca, w którym jesteśmy dzisiaj - istniejemy, aby poprawić jakość życia.

Kim jesteśmy?

REAC Poland Sp. Z o.o. to wiodący dostawca systemów wspomagania ruchu do elektrycznych wózków inwalidzkich. W Polsce działamy od 2012 roku i cały czas powiększamy się i rozwijamy nasz zespół. Z pasją pomagamy ludziom w ich codziennym życiu, a dostarczając szeroką gamę zaawansowanych rozwiązań odpowiednich do wielu różnych zastosowań, mamy nadzieję, że życie ludzi stanie się trochę łatwiejsze.

Co robimy?

Rozwiązania REAC obejmują kompaktowe, mocne i elastyczne siłowniki elektryczne, systemy podnoszenia i przechylania, skrzynki kontrolne i sterowniki ręczne, w tym oprogramowanie. Wiemy, że nasi klienci mają różne potrzeby, dlatego nasze produkty są projektowane tak, aby były dostosowane do specyficznych wymagań ich zastosowań. Naszym głównym rynkiem zbytu jest sprzęt medyczny i rehabilitacyjny. Ale nasze produkty są również używane w silnikach łodzi i innych zastosowaniach przemysłowych. Jesteśmy przekonani, że możemy rozwiązać wiele problemów związanych z ruchem.

Kogo szukamy?

Chcesz polepszyć jakość życia ludzi i jesteś osobą opiekuńczą, zaangażowaną i zorientowaną na klienta? Idealnie nadajesz się do naszego zespołu.

Poprawa jakości życia to coś, do czego dążymy, zarówno dla naszych klientów, użytkowników końcowych, jak i dla naszych pracowników. Dla nas oznacza to, że wszyscy nasi pracownicy powinni czuć się doceniani i czerpać radość z tego, co robią, że stale rozwijają się w swoich rolach i dokładają wszelkich starań. A co najważniejsze, powinni czuć się częścią naszego zespołu.

Jako zespół kierujemy się następującymi zasadami:

 • Pracujemy razem jako jeden zespół
 • Sprawiamy, że każdy członek zespołu czuje się doceniony
 • Dzielimy się pomysłami i najlepszymi praktykami
 • Pomagamy rozwijać się naszym współpracownikom
 • Lubimy to, co robimy
 • Jesteśmy zorientowani na klienta i zaangażowani w ich sukces
 • Naszego ducha zespołowego wzmacnia wspólna wizja, wartości i klienci

Bardzo chętnie podejmiemy współpracę szczególnie z absolwentami szkól średnich i zawodowych po kierunkach: elektronik, elektromonter, elektromechanik, elektryk, mechatronik.

Najnowsze oferty pracy

 • Reac Poland Sp. z o.o.

  Piotrków Trybunalski

  2022-05-21

zobacz wszystkie oferty pracy (1)