Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

RE/MAX Polska

ul. Lipnicka 4
43-300 Bielsko-Biała
śląskie, Polska
Telefon: +48 33 816 51 89
[email protected]

www.remax-polska.pl

KIM JESTEŚMY?

RE/MAX to międzynarodowa sieć biur nieruchomości działająca od ponad 47 lat i obecna w ponad 115 krajach.

Ponad 8300 biur RE/MAX i ponad 128 000 agentów na całym świecie.

Ponad 2000 biur RE/MAX i 25 000 agentów w Europie.

30 biur RE/MAX i ponad 300 agentów w Polsce.

KOGO SZUKAMY

Poszukujemy zarówno pośredników i agentów z doświadczeniem, jak również osób planujących rozpoczęcie nowej kariery. Praca w wybranym biurze na terenie Polski.

Nasi agenci prowadzą swój własny biznes oparty na działalności gospodarczej w ramach sprawdzonego systemu oraz wysoce motywacyjnego prowizyjnego systemu wynagrodzenia, który jest uzależniony od własnego zaangażowania i liczby przeprowadzonych transakcji.

Wymagania:

  • pozytywne nastawienie do życia, entuzjazm i pasja
  • profesjonalizm w działaniu i wysoka kultura osobista
  • wysoki poziom etyki zawodowej
  • ambicja
  • umiejętność bardzo dobrej organizacja pracy własnej i samodzielność
  • umiejętności negocjacyjne, komunikatywność, wysokie zdolności interpersonalne
  • gotowość do podwyższania własnych kwalifikacji
  • dyspozycyjność
  • obsługa komputera, prawo jazdy

Dołącz do nas!

Zostań niezależnym agentem nieruchomości działającym pod szyldem RE/MAX.

Cztery główne powody, dla których warto dołączyć do RE/MAX:

Większa widoczność i rozpoznawalność

Dziesiątki tysięcy aktywnie działających agentów RE/MAX na świecie zbudowało wielką, rozpoznawalną markę, nr 1 w branży. Wielopoziomowy marketing, widoczność, działania promocyjne, kampanie medialne, filmy, sponsoring, media społecznościowe, akcje charytatywne itp. Dołączając do RE/MAX odnosisz korzyści z marketingu prowadzonego przez innych, co przyczynia się do lepszej promocji i rozpoznawalności Twojej osoby.

Więcej biznesu

Z RE/MAX zwiększysz swój dochód dzięki uzyskiwaniu wyższych prowizji. Będziesz pozyskiwać więcej ofert na wyłączność i zamykać więcej transakcji. Dzięki temu, że będziesz pracował z najlepszymi i się od nich uczył, rozwiniesz swoje umiejętności handlowe. Dzięki marce łatwiej wynegocjować wyższe wynagrodzenie. W tym systemie możesz zarabiać nawet do 80% prowizji. Dostępne narzędzia i system poleceń pozwolą zamykać więcej transakcji.

Więcej szkoleń

Dzięki dostępnemu systemowi szkoleń w RE/MAX osiągniesz swój sukces i profesjonalizm poprzez edukację. Ponad 1200 godzin filmów szkoleniowych na RE/MAX University, liczne webinary tematyczne, warsztaty i szkolenia, programy mentorskie, lokalne i międzynarodowe konwencje i konferencje, uznani na świecie trenerzy oraz praktycy w branży. System edukacji idealnie dobrany do Twoich potrzeb.

Międzynarodowość

Dołączając do RE/MAX stajesz się częścią globalnej sieci sprzedaży liczącej ponad 128 000 agentów w ponad 115 krajach. Klienci mogą wyszukać Ciebie i Twoje oferty poprzez liczną sieć stron internetowych RE/MAX na całym świecie. Będziesz otrzymywać polecenia do klientów obsługiwanych przez agentów RE/MAX w innych krajach, jeśli transakcja dotyczyć będzie rynku, na którym działasz. Będziesz przekazywać polecenia swoich klientów, jeśli zechcą kupić dom lub mieszkanie gdziekolwiek na świecie.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (16)