Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Rawlplug

Kwidzyńska 6
51-416 Wrocław
dolnośląskie, Polska

www.rawlplug.com

JESTEŚMY ŚWIATOWYM LIDEREM RYNKU ZAMOCOWAŃ

Marka RAWLPLUG to światowy lider na rynku zamocowań.

Wynaleźliśmy pierwszy kołek rozporowy, pierwszą kotew mechaniczną i pierwsze mocowanie do suchej zabudowy. W naszym portfolio jest ponad 30 tys. produktów, które znajdują zastosowanie w szeroko pojętym przemyśle budowlanym – od dróg, mostów czy konstrukcji betonowych, przez fasady, bramy i ogrodzenia, po dekarstwo.

Co 1s na całym świecie jest używany jeden z naszych kołków szybkiego montażu i produkujemy niemal 300 mln kołków wbijanych rocznie.

Co więcej – w naszej ofercie projektanci i wykonawcy znajdują nie tylko wysokiej klasy produkty, ale także zestaw komplementarnych usług, które gwarantują im wsparcie i doradztwo techniczne, bez względu na zakres ich prac.

DOCENIAMY NASZ ZESPÓŁ

100 lat marki RAWLPLUG to nie tylko produkcja najwyższej jakości zamocowań – to także 100 lat doświadczeń we współpracy i zarządzaniu ludźmi. Ludźmi o różnych charakterach, różnych zadaniach, różnej specjalizacji, różnej narodowości i kulturze.

Centrala firmy znajduje się we Wrocławiu, ale pracuje z nami ponad 2000 osób na całym świecie – w 15 krajach obejmują swoje role w kilkunastu kluczowych dla całej naszej działalności obszarach. Bez względu na to, czy jest to Dyrektor Zakładu Produkcyjnego, Specjalista ds. Marketingu, Młodszy Inżynier Konsultant, Pakowacz czy Pracownik Magazynu ­– doceniamy i szanujemy pracę każdego z nich. Każda rola stworzona w firmie RAWLPLUG jest ważna - zadania całego naszego zespołu wzajemnie się uzupełniają, a ich realizacja wpływa na budowanie i utrzymywanie naszej międzynarodowej pozycji lidera rynku.

Mamy wspólne cele. Jesteśmy zdeterminowani, aby je osiągać. Inspirujemy się wzajemnie do działania. Jesteśmy wobec siebie fair. Jesteśmy silnym, zgranym zespołem.

RAWLPLUG – ZAUFANIE I INNOWACJE

Zaufanie i innowacja to fundamenty naszej działalności. To one wyznaczają kierunki naszej pracy, aby każdego realizować i konkretnymi działaniami udowadniać to, co deklarujemy i do czego dążymy. Chcemy być globalną marką pierwszego wyboru na całym świecie. Chcemy dostarczać najnowocześniejsze rozwiązania, którym można zaufać.

To właśnie dlatego realizujemy naszą strategię na idei zrównoważonego rozwoju, którą opieramy na zarządzaniu przez wartości, zaangażowaniu społecznym oraz trosce o środowisko. Satysfakcja i dobrobyt naszych pracowników, partnerów, klientów i całych społeczności, w i dla których działamy. Zysk, ale nie bez względu na wszystko. Szacunek dla środowiska niezależnie od tego co robimy. Pamiętamy o naszych wartościach każdego dnia, pracując na trwałe zaufanie i uznanie dla naszych innowacji.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (10)