Dane kontaktowe

Ramirent S.A.

Świerczewska 3
71-066 Szczecin
zachodniopomorskie, Polska
[email protected]

rekrutacja.ramirent.pl

NIP: 9551909774

Kim jesteśmy?

Jesteśmy największym w Polsce dostawcą innowacyjnych rozwiązań w zakresie wynajmu sprzętu budowlanego i rusztowań. Na polskim rynku obecni jesteśmy od 2000 roku i jako jedyni posiadamy tak kompleksową i profesjonalną ofertę wynajmu.

Ludzie są powodem, dla którego Klienci wybierają współpracę z nami po raz pierwszy oraz są głównym powodem, dla którego do nas wracają. W biznesie, w którym najważniejsza jest obsługa Klienta, to właśnie ludzie są podstawą naszego działania.

Pracujemy z pasją oraz stale doskonalimy nasze kompetencje. Nasza niestandardowa kultura organizacyjna wyróżnia nas na tle innych firm z branży.

Stań się częścią naszego Zespołu!

 • 1 Lider wynajmu sprzętu w Europie.
 • Największa wynajmowana firma na świecie.
 • 95% Pracowników poleciłoby Ramirent jako atrakcyjnego Pracodawcę.
 • 94% Pracowników odczuwa satysfakcję z wykonywanej pracy.

Co nas wyróżnia?

 • Po pierwsze…LUDZIE!

Z ogromną energią, najlepszym podejściem do Klienta i nieustannym uśmiechem.

 • Niepowtarzalna kultura organizacyjna

Pracujemy w przyjaznej i rodzinnej atmosferze, łącząc profesjonalizm z otwartością i luzem. Dbamy o najwyższą jakość kultury organizacyjnej, opierając się na koncepcji „Business & Fun”, która najlepiej oddaje charakter naszej organizacji.

 • Najlepsze Miejsce Pracy

Jako pierwsza Spółka z branży wynajmu sprzętu budowlanego otrzymaliśmy tytuł Najlepszego Miejsca Pracy Polska 2019, także w rankingu dla Millenialsów! Jest to dla nas największe wyróżnienie, które pokazuje, jak ogromną energię i serce wkładamy w naszą pracę, dobrze się przy tym bawiąc.

Wyznaczamy standardy i kierunki rozwoju branży! Jako pierwsi na rynku General Rental w Europie Środkowej dostarczyliśmy naszym Klientom narzędzie, dzięki któremu współpraca wkracza na nowy poziom – poziom „digital”!

 • Inwestujemy w rozwój zawodowy i osobisty

Ludzie są kluczowym zasobem naszej organizacji i to właśnie od ich kompetencji zależy wspólny sukces. Naszym celem i priorytetem jest nieustanny rozwój, ciągłe doskonalenie naszych kompetencji w ramach szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych, a także konferencji branżowych.

 • Korzyści dla Ciebie i Twojej rodziny

Ty i Twoi krewni skorzystacie z atrakcyjnego pakietu świadczeń dodatkowych, w tym prywatnej opieki medycznej, karty MultiSport i ubezpieczenia grupowego. Wspieramy także koncepcję work-life balance, aby utrzymać zdrową równowagę pomiędzy pracą a życiem osobistym, dofinansowując wczasy dla naszych Pracowników i kolonie dla dzieci.

 • Wspólnie tworzymy markę

Razem budujemy najlepszą jakość największego Lidera w branży wynajmu, dlatego nasi Pracownicy silnie identyfikują się z marką Ramirent i są jej najlepszymi Ambasadorami.

 • Lider branży

Jesteśmy pierwszym w Europie i trzecim na świecie dostawcą innowacyjnych rozwiązań w zakresie wynajmu sprzętu budowlanego, podnośników, kontenerów, rusztowań oraz podestów roboczych. Nasze wieloletnie doświadczenie i know-how pomagają nam budować wiarygodność i zaufanie wśród naszych Klientów i Pracowników.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (8)