Dane kontaktowe

Rainbow Tours S.A.

Piotrkowska 270
90-361 Łódź

Kim jesteśmy?

Wybierz nas, a trafisz do najlepszych! Od 1990 roku pokazujemy wszystkim miłośnikom podróżowania prawdziwe oblicze Europy i Świata. Naszych Klientów oraz Pracowników wysyłamy w najdalsze zakątki Globu, by mogli poczuć, co znaczy świat bez granic i prawdziwa turystyka. Jesteśmy jednym z największych touroperatorów w Polsce oraz firmą notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych. Praca w spółce giełdowej to odpowiedzialność, bezpieczeństwo i stabilizacja.

Stawiamy na rozwój osobisty pracowników, zapewniamy stałe podnoszenie kwalifikacji poprzez cykliczne szkolenia m.in.: z technik sprzedażowych, oferowanego przez nas produktu, zarządzania personelem.

Najważniejsi są dla nas ludzie! W Rainbow doceniamy znaczenie i potencjał każdego pracownika. Inwestujemy w rozwój wiedzy i umiejętności. Zaowocowało to przyznaniem nam w 2019 roku tytułu Pracodawcy Jutra!

W Rainbow dbamy o atmosferę w pracy i kochamy to, co robimy. Jesteśmy zespołem i opinia każdego z nas jest ważna. Zespołowe myślenie sprawia, że sukces firmy jest sukcesem każdego z nas. Wierzymy, że dla naszych pracowników nie ma rzeczy niemożliwych.

Z czego jesteśmy dumni.

  • Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Mamy ponad 100 nowoczesnych oddziałów własnych w największych miastach w Polsce i nie tylko,
  • Mamy młody i dynamiczny zespół ponad 350 sprzedawców,
  • Przyjacielska atmosfera w pracy każdego dnia – to nasz priorytet,
  • Zatrudniamy przede wszystkim pasjonatów turystyki z głową pełną pomysłów, osoby młode, dynamiczne i pozytywnie zakręcone na punkcie podróżowania,
  • Zapewniamy szkolenia oraz pomoc w rozwoju zawodowym,
  • Gwarantujemy stabilne zatrudnienie, oferując umowę o pracę.

Kogo szukamy?

Jeśli kochasz podróżować, zwiedzać świat, poznawać nowych ludzi i odkrywać fascynujące miejsca to dobrze trafiłeś, bo szukamy właśnie Ciebie. Praca u nas to czysta przyjemność z nowymi, ciekawymi i inspirującymi zadaniami oraz nieustannym rozwojem. My wiemy czym jest pasja i miłość do podróży i chcemy się z Tobą tym podzielić. Nie wahaj się, aplikuj do Rainbow i spełniaj swoje marzenia!

Zacznij przygodę życia i dołącz do Rainbow!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (42)