Dane kontaktowe

RAFAKO S.A.

Łąkowa 33
47-400 Racibórz
śląskie, Polska

NIP: 6390001788

O nas

Należąca do Grupy Kapitałowej PBG spółka RAFAKO S.A. jest liderem na rynku obiektów i instalacji dla energetyki oraz umacnia swoją pozycję w sektorze gazu ziemnego, ropy naftowej i paliw. Od 70 lat budujemy inwestycje istotne dla bezpieczeństwa energetycznego Polski i jesteśmy z tego dumni. Nasza oferta produktowa to kompleksowa realizacja inwestycji z zakresu energetyki i budownictwa w systemie „pod klucz” z uwzględnieniem wszelkich prac serwisowych. Rozszerzamy swoją działalność o rynek elektromobilności.

Nasz liczący blisko 1600 pracowników zespół składa się z pracowników produkcyjnych, inżynierów, projektantów, pracowników wsparcia organizacyjnego, logistyków, kontrolerów jakości. W największym skrócie: to ludzie z pasją!

Tworzymy nowoczesną kulturę biznesu opartą na wzajemnym szacunku i zaufaniu, dbamy o rozwój dobrej atmosfery w firmie. Stawiamy na rozwój pracowników i innowacje. Pracujemy w międzynarodowym środowisku i tworzymy najlepsze warunki do zdobywania wiedzy i rozwijania kompetencji. Możesz nas śledzić w mediach społecznościowych. Szukaj hasztagów: #razemmozemywięcej #rafako #grupapbg #piekniewidzetocorobie.

Nasze wartości

NAGRODY

  • 2018 - FABRYKA ROKU w branży energetycznej,
  • 2019 - Polskie Gepardy,  II miejsce w zestawieniu  50 spółek najszybciej rozwijających się,
  • 2019 - Lider HR, Odpowiedzialny Pracodawca.

NASZA MISJA

podnoszenie poziomu i jakości życia społeczeństwa poprzez realizację przyjaznych środowisku inwestycji

NASZA WIZJA

budowa największej polskiej grupy inżynieryjno-budowlanej w obszarze energetyki, ropy, paliw i gazu

NASZE WARTOŚCI

jakość, skuteczność, nowoczesność

RAFAKO W LICZBACH