Dane kontaktowe

RAFAKO S.A.

Łąkowa 33
47-400 Racibórz
śląskie, Polska

NIP: 6390001788

O nas

Należąca do Grupy Kapitałowej PBG spółka RAFAKO S.A. jest liderem na rynku obiektów i instalacji dla energetyki oraz umacnia swoją pozycję w sektorze gazu ziemnego, ropy naftowej i paliw. Od 70 lat budujemy inwestycje istotne dla bezpieczeństwa energetycznego Polski i jesteśmy z tego dumni. Nasza oferta produktowa to kompleksowa realizacja inwestycji z zakresu energetyki i budownictwa w systemie „pod klucz” z uwzględnieniem wszelkich prac serwisowych. Rozszerzamy swoją działalność o rynek elektromobilności.

Nasz liczący blisko 1600 pracowników zespół składa się z pracowników produkcyjnych, inżynierów, projektantów, pracowników wsparcia organizacyjnego, logistyków, kontrolerów jakości. W największym skrócie: to ludzie z pasją!

Tworzymy nowoczesną kulturę biznesu opartą na wzajemnym szacunku i zaufaniu, dbamy o rozwój dobrej atmosfery w firmie. Stawiamy na rozwój pracowników i innowacje. Pracujemy w międzynarodowym środowisku i tworzymy najlepsze warunki do zdobywania wiedzy i rozwijania kompetencji. Możesz nas śledzić w mediach społecznościowych. Szukaj hasztagów: #razemmozemywięcej #rafako #grupapbg #piekniewidzetocorobie.

Nasze wartości

NASZA MISJA

podnoszenie poziomu i jakości życia społeczeństwa poprzez realizację przyjaznych środowisku inwestycji

NASZA WIZJA

budowa największej polskiej grupy inżynieryjno-budowlanej w obszarze energetyki, ropy, paliw i gazu

NASZE WARTOŚCI

jakość, skuteczność, nowoczesność

NAGRODY

  • w 2018 roku otrzymaliśmy tytuł FABRYKA ROKU w branży energetycznej,
  • Polskie Gepardy - w maju 2019 roku zajęliśmy II miejsce w zestawieniu  50 spółek najszybciej rozwijających się.

RAFAKO W LICZBACH

Najnowsze oferty pracy

  • RAFAKO S.A.

    Racibórz, śląskie

    2019-10-15

zobacz wszystkie oferty pracy (1)