Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Radaway Sp. z o.o.

Jasin, Rabowicka 59
62-020 Swarzędz

NIP: 9721038109

Benefity

Cenimy potencjał, który tkwi w pracownikach Radaway. Dbamy o to aby czuli się odpowiednio wynagrodzeni za ich pracę oraz zaangażowanie. Dlatego stworzyliśmy bogaty system benefitów, który jest odpowiedzią na ich potrzeby. Co ważne nie jest to zamknięty katalog, listę tę przez cały czas rozwijamy i zmieniamy według sugestii naszych pracowników.

Zajęcia z języków obcych

Hello, Ciao, Hallo, приве́т, ¡hola!

W naszej firmie możesz rozwijać swoje umiejętności językowe. Pracownicy mają możliwość uczestnictwa w kursach języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, włoskiego lub hiszpańskiego. Lekcje odbywają się w siedzibie firmy, z polskimi lektorami lub native speakerami w kameralnych grupach, na różnych poziomach.

Wakacje

Nie samą pracą człowiek żyje. Co roku każdy pracownik otrzymuje dodatkowe świadczenie z tytułu przebywania na urlopie wypoczynkowym.

Świadczenia prorodzinne

Cenimy wartości rodzinne. Wszyscy rodzice mogą korzystać z bogatego wachlarza świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, m.in. świadczenia z okazji urodzenia się dziecka, dofinansowanie do żłobka i przedszkola oraz dofinansowania do wyprawki szkolnej.

Premie świąteczne

W okresie bożonarodzeniowym wszyscy pracownicy otrzymują premie świąteczne 😊.

Dofinansowanie do dojazdów

W ramach pakietu benefitów każdy z pracowników otrzymuje dodatek za dojazdy.

PRZEKĄSKI

Codziennie do biura dostarczane są pyszne polskie jabłka. Pracownicy korzystają również z nielimitowanego dostępu do kawy, różnych gatunków herbaty oraz innych słodkości. Nigdy nie zapominamy o pączkach z okazji Tłustego Czwartku czy Rogalach Świętomarcińskich.

Sport

Dbamy o aktywność sportową naszych pracowników zapewniając dostęp do programów sportowo-rekreacyjnych w ramach karty „Multisport”. Niezależnie czy lubisz tańczyć, pływać czy fascynują Cię sztuki walki, karta zapewni Ci dostęp do ulubionej formy rekreacji. 

Sponsorujemy również naszą firmową drużynę piłki nożnej, która regularnie bierze udział w turniejach.

Komfortowe przestrzenie biurowe

Nasze biura, zostały zaprojektowane tak, aby każdy czuł się w nich komfortowo. Poza tradycyjnymi miejscami do pracy biurowej znajdują się pomieszczenia, gdzie można przygotować, zjeść posiłek oraz odpocząć.

Ubezpieczenie na życie

Oferujemy możliwość wykupienia ubezpieczenia grupowego nie tylko dla siebie ale także dla najbliższych. Bogaty wariant na preferencyjnych warunkach dostępny jest tylko dla pracowników Radaway.

Atmosfera

Jesteśmy dalecy od anonimowości i sztywnych, hierarchicznych struktur. Atmosfera to jest coś co wyróżnia nas wśród innych pracodawców. W badaniu motywacji przeprowadzonym wśród naszych pracowników w 2018 roku, aż 91% wskazało atmosferę jako wartość, która motywuje ich do pracy w naszej firmie.