Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Radaway Sp. z o.o.

Jasin, Rabowicka 59
62-020 Swarzędz

NIP: 9721038109

Kim jesteśmy?

Historia naszej firmy Radaway sięga roku 2002, kiedy to powstała pierwsza kabina prysznicowa sygnowana naszym logo. Nasza siedziba, hala magazynowa oraz hala produkcyjna zlokalizowana jest w Swarzędzu pod Poznaniem, ale posiadamy też spółki-córki odpowiedzialne za sprzedaż i dystrybucje naszych produktów na terenie Niemiec, Ukrainy i Rumunii.

Dzisiaj, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, konsekwentnie realizowanej strategii rozwoju oraz analizie potrzeb klientów, jesteśmy ekspertem na rynku kabin prysznicowych. Oferujemy szeroki wybór produktów, trafiając w gusta najbardziej wymagających klientów. W naszej ofercie znajdziecie również parawany nawannowe, drzwi wnękowe, brodziki prysznicowe oraz podpłytkowe.

Produkty Radaway są dowodem na to, że kabina prysznicowa może być ozdobą każdej łazienki. Wszystko dzięki innowacyjnej technologii laserowego grawerowania na szkle. Od 2016 roku nasi klienci mają możliwość personalizacji kabiny i naniesienia na szkło graweru – według własnego pomysłu lub spośród wzorów dostępnych w ofercie.

Od 15 lat obserwujemy potrzeby i wyzwania aranżacyjne, z jakimi muszą zmierzyć się nasi klienci. Dlatego w swojej ofercie posiadamy także usługę Na miarę, która umożliwia dopasowanie kabiny do każdej sytuacji projektowej.

Jesteśmy polską firmą która dumnie promuje i sprzedaje swoje produkty w kraju i za granicą. Sukcesy które odnosimy utwierdzają nas w przekonaniu, że rozwiązania, design i jakość którą oferujemy są doceniane są przez tysiące użytkowników.

NASI PRACOWNICY

Sukces naszej firmy Radaway nie byłby możliwy bez ambitnych i zdolnych ludzi którzy tutaj pracują. Nasz zespół w Polsce tworzy ponad 350 osób. Nad rozwojem, designem oraz spełnianiem norm bezpieczeństwa produktu czuwają konstruktorzy, projektanci i kontrolerzy jakości. Wszystkie kabiny produkowane są w naszej siedzibie dlatego ważną rolę odgrywają pracownicy magazynowi oraz produkcyjny.

Komfort w każdym wymiarze to myśl, która towarzyszy nam od zawsze. Dotyczy to także współpracy z klientem – począwszy od zakupu aż po montaż kabiny prysznicowej. Dużą grupę naszych pracowników tworzą pracownicy działu obsługi klienta, przedstawiciele handlowi oraz osoby specjalizujące się w montażu i serwisie kabin prysznicowych.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)