Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Raben Transport Sp. z o.o.

ul. Poznańska 71
62-023 Gądki k. Poznania
wielkopolskie, Polska

www.rabentransport.pl

NIP: 7810020506

Jak wygląda  rekrutacja

Dołącz do nas i przekonaj się, że praca w Raben Transport niesie ze sobą możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie.

Jak rekrutujemy?

ETAP 1

Sprawdź nasze oferty i aplikuj!

Nasze oferty pracy znajdziesz m.in. na Pracuj.pl, na naszej stronie kariery kariery https://polska.raben-group.com/transport-calopojazdowy-intermodalny-oraz-serwis-taboru/oferty-pracy-rt/ oraz w mediach społecznościowych (facebook – https://www.facebook.com/RabenTransport/).

Jeżeli zdecydowałeś się wysłać do nas swoje CV, to teraz kolej na nas! 😊 Przeanalizujmy Twoje dokumenty. Jeśli okaże się, że Twoje doświadczenie i wykształcenie wpisują się w wymagania – zadzwonimy do Ciebie.

Podpowiedź Rekrutera: Pamiętaj, że CV to Twoja wizytówka! Postaraj się, żeby była przejrzysta i zawierała tylko najbardziej istotne informacje o Tobie. Dopasuj je do stanowiska, na które aplikujesz. Nie zapomnij o odpowiednich klauzulach dotyczących ochrony danych osobowych! 

ETAP 2

Rozmowa telefoniczna

Na tym etapie dowiesz się jak będzie wyglądać dalsza część rekrutacji. Podczas rozmowy telefonicznej sprawdzimy również kluczowe dla nas kryteria. Jeżeli wymagania zostaną spełnione – zaprosimy Cię na spotkanie 😊

Podpowiedź Rekrutera: Postaraj się odpowiadać konkretnie na pytania, „uśmiechaj się przez telefon” 😊 

ETAP 3

Spotkanie

To dobry moment, aby lepiej się poznać! Będziemy rozmawiać o Twoim doświadczeniu oraz umiejętnościach. Będziemy chcieli jak najlepiej Cię poznać, ponieważ dopasowanie do kultury naszej firmy ma dla nas ogromne znaczenie. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania oraz opowiemy więcej o naszej firmie i specyfice pracy, a także przedstawimy nasz pakiet benefitów płacowych i pozapłacowych. Rozmowy prowadzone są przez Pracownika HR oraz Kierownika działu.

Podpowiedź Rekrutera – Przygotuj się na spotkanie: przejrzyj swoje CV przed rozmową, dowiedz się więcej o naszej firmie. Ubierz się adekwatnie do stanowiska. Bądź sobą i pamiętaj o uśmiechu! :) 

ETAP 4

DODATKOWE SPOTKANIE

W zależności od stanowiska, na które aplikujesz, możesz spotkać się z drugim etapem rekrutacji – assesment center, który przeprowadzamy indywidualnie z Kandydatem w asyście Pracownika HR i Kierownika działu.

Podpowiedź Rekrutra – Czy można przygotować się do assesment center? – absolutnie nie! 😊 Nie szukaj konkretnych rozwiązań zadań w Internecie i nie ucz się ich “na pamięć”. Nie udawaj kogoś, kim nie jesteś. Przed rekrutacją, przeanalizuj jeszcze raz dokładnie ofertę pracy. 

ETAP 5

INFORMACJA ZWROTNA

Niezależnie od wyniku rekrutacji, otrzymasz od nas mailową lub telefoniczną informację zwrotną.

Podpowiedź Rekrutera:  Skorzystaj, z tego i dopytaj o szczegóły dotyczące Twojej rozmowy rekrutacyjnej. Pomoże Ci to w dalszym rozwoju. 

ETAP 6

WITAMY NA POKŁADZIE RABEN TRANSPORT

Jeżeli przeszedłeś wszystkie etapy pozytywne – zaproponujemy Ci pracę!

Pierwszy dzień pracy rozpoczniesz od szkolenia BHP i sprawdzenia dokumentów. Dostaniesz od nas słodki upominek oraz informator dotyczący naszej Spółki. Dodatkowo wyposażymy Cię w plan onbordingowy na trzy pierwsze miesiące, który ułatwi Twoje płynne wdrożenie do naszej organizacji. Pierwszego dnia Twój przełożony przedstawi Ci koleżanki i kolegów oraz pokaże infrastrukturę, w której pracujemy.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że pierwszy dzień może być stresujący – ale nie martw się! Każdego Nowego Pracownika traktujemy wyjątkowo. Możesz liczyć na wsparcie Kierownika oraz całego zespołu Raben Transport!

Czekamy na Ciebie! #MocarzeTras