Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Raben Transport Sp. z o.o.

ul. Poznańska 71
62-023 Gądki k. Poznania
wielkopolskie, Polska

www.rabentransport.pl

NIP: 7810020506

Poznaj nas i zostań #MocarzemTras!

Cześć! Jesteśmy Raben Transport, jedną ze spółek Grupy Raben. Nasze oddziały są zlokalizowane w czterech miejscach: w Gądkach pod Poznaniem, w Gniewomierzu pod Legnicą, w Rudzie Śląskiej oraz w nowo otwartym oddziale w Ostrov u Stříbra w Czechach.

Natomiast Grupa Raben swoje biura posiada w 13 krajach Europy, na terenie: Czech, Estonii, Holandii, Niemiec, Litwy, Łotwy, Polski, Słowacji, Ukrainy, Węgier, Rumunii, Włoch i Bułgarii. . Zatem międzynarodowe środowisko masz u nas jak w banku!

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych

Biznesowo nasz model produkcyjny oparty jest na 3 filarach, zarządzanych w ramach tych samych standardów: flocie własnej, kontraktowej oraz dedykowanych przewoźnikach. Branża TSL jest bardzo dynamiczna, ale lubimy wysokie tempo pracy. Dzięki własnym stacjom serwisowym zapewniamy niezawodność taboru oraz optymalne koszty jego eksploatacji. Takie rozwiązanie zapewnia elastyczną obsługę wysokiej liczby zleceń.

U nas zawsze jest co robić, tu nie ma miejsca na rutynę 😊 Obsługujemy Klientów z całej Europy, natomiast operacjami zarządzamy centralnie z Polski. Szczególne doświadczenia zdobyliśmy w obsłudze branż: motoryzacyjnej, chemicznej, FMCG oraz technologicznej.

Świetny kontakt z Klientem to nasza specjalność

Stosując założenia kultury lean management, wiemy jak istotna dla naszych Klientów jest terminowość w odbiorach i dostawach przesyłek. Nasz cel jakościowy w tym obszarze to 98%, który realizujemy dzięki stałej optymalizacji procesów. Efekty naszych starań mierzymy w badaniu satysfakcji Klienta, sprawnie podejmując działania zaradcze. Kontakt osobisty z Klientem jest dla nas bardzo ważny, ale szanujemy jego czas. Korzystamy z nowoczesnych platform, które automatyzują proces przesyłania zleceń, gromadząc informacje o statusach przesyłek, ETA oraz dokumentach transportowych.

Bezpieczeństwo w naszej branży to podstawa!

Fundamentem naszej działalności jest bezpieczeństwo. Inwestujemy w pojazdy z aktywnymi systemami bezpieczeństwa, wszystkich kierowców szkolimy z jazdy defensywnej, tworzymy ergonomiczne stanowiska pracy. Zdajemy sobie sprawę, że transport odpowiada za część zanieczyszczenia środowiska. Dlatego oferujemy rozwiązania intermodalne, a w przewozach towarów niebezpiecznych zachowujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa. Ponadto inwestujemy w zakup  niskoemisyjnego taboru, ecodriving, testujemy napędy alternatywne i optymalizujemy wykorzystanie powierzchni ładunkowej. Edukujemy tych najmłodszych oraz przyszłych specjalistów – zresztą sprawdź sam na www.niebadzdziki.pl !

Komfortowe biura i zdrowie przede wszystkim – to my!

Dla każdego z nas zdrowie jest najważniejsze, dlatego w Raben Transport wychodzimy naprzeciw swoim Pracownikom, organizując wiele inicjatyw promujących zdrowy tryb życia (Tydzień Zdrowia, Kuchenny Galimatias, codzienne ćwiczenia rozciągające, zajęcia fitness, konsultacje z dietetykami i wiele innych). Dodatkowo, każdego dnia dla naszych Pracowników przygotowana jest zdrowa przekąska w postaci owoców, warzyw, soków czy pysznych jogurtów.

Nie można również zapomnieć o dobrym samopoczuciu pracownika! Organizując regularne turnieje sportowe (bieganie, piłka nożna, siatkówka), rajdy rowerowe czy pikniki rodzinne dbamy o odpowiednią atmosferę w pracy. No i oczywiście nasze słynne, coroczne wyjazd integracyjne, na którym bawimy się cały weekend! Niech Cię to już nie omija! 😊

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (14)