Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Raben Management Services Sp. z o.o.

Centrala w Robakowie k. Poznania
ul. Zbożowa 1
62-023 Robakowo
wielkopolskie, Polska

polska.raben-group.com

NIP: 7770014792

Lokalizacje:

Raben Management Services Sp. z o.o.

ul. Baraniaka 6
61-131 Poznań
wielkopolskie, Polska

Kim jesteśmy?

W Rabenie wszyscy mamy w sobie DRIVE. Kieruje nami od zawsze. Ten drive to energia i pasja do działania. To suma wyjątkowych cech każdego z nas i współpracy zespołowej, która czyni nas silnymi.

W Raben Management Services wypracowujemy optymalne i nowoczesne rozwiązania wspierające wszystkie spółki Grupy Raben. Jesteśmy po to, aby rozwijać i doskonalić nasz biznes.

Tworzymy zgrany zespół złożony z najlepszych ekspertów wielu specjalizacji. Są wśród nas mistrzowie logistyki, pasjonaci transportu, cyfrowi magicy w dziale IT, specjaliści do spraw finansów, eksperci w zakresie audytu wewnętrznego, łowcy talentów w dziale HR i wirtuozi sprzedaży.

A czego u nas nie ma? Nudy! Każdy dzień to dla nas nowa przygoda i możliwości.

Dla Ciebie też? Fantastycznie! W takim razie czekamy właśnie na Ciebie!

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy aktywni i ambitni

Przepełnia nas energia i chęć rozwoju. Ciągle jesteśmy w ruchu, dosłownie – przemierzając drogi i autostrady czy hale magazynu oraz metaforycznie – doskonaląc się i ucząc nowych rzeczy, poznając nowych ludzi, mierząc się z kolejnymi wyzwaniami.

Tworzymy zgrany zespół.

Jesteśmy drużyną, która zawsze gra do jednej bramki. Potrafimy świetnie współpracować, dobrze się rozumiemy i zwyczajnie lubimy – nie tylko na płaszczyźnie zawodowej. Jesteśmy wobec siebie lojalni. Wspólne działanie nas nakręca.

Zawsze możemy liczyć na siebie nawzajem.

Wspieramy się w pracy i poza nią. Chętnie pomagamy nowym pracownikom wdrożyć się w obowiązki. Cieszymy się z sukcesów innych. Wzajemnie się motywujemy.

Jesteśmy zaangażowani w to, co robimy.

Lubimy dowiadywać się nowych rzeczy i ulepszać naszą pracę. Interesujemy się również sobą nawzajem – nigdy nie jesteśmy wobec siebie obojętni. Potrafimy dostrzegać w innych wyjątkowe cechy, umiejętności czy talenty.

Praca to nie wszystko!

Praca nie jest dla nas wszystkim😊choć lubimy ją i wykonujemy z zaangażowaniem. Najważniejsi jednak jesteśmy my – ludzie. Daleko nam do korporacyjnych formułek i standardów. Wspólnie celebrujemy nasze sukcesy i organizujemy imprezy integracyjne nie tylko dla samych pracowników, ale również dla ich rodzin. Dbamy też o nasze środowisko. Odwiedź nasze strony: https://www.raben90years.com, www.drivetobee.com


RABEN WAY OUR WAY

Stanowimy zgrany zespół, ale każdy z nas jest w jakiś sposób wyjątkowy i patrzy na świat nieco inaczej, dlatego dobrze jest mieć wspólny punkt odniesienia.

Tym właśnie są dla nas nasze wartości. Są z nami od zawsze.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (14)