Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Raben Management Services Sp. z o.o.

Centrala w Robakowie k. Poznania
ul. Zbożowa 1
62-023 Robakowo
wielkopolskie, Polska

polska.raben-group.com

NIP: 7770014792

Kim jesteśmy?

Jesteśmy sercem Grupy Raben, która jest obecna na rynku europejskim od ponad 85 lat.  Nasze oddziały są zlokalizowane w 12 krajach Europy, na terenie: Czech, Estonii, Holandii, Niemiec, Litwy, Łotwy, Polski, Słowacji, Ukrainy, Węgier, Rumunii i Włoch.

Raben Management Services zarządza i wspiera rozwój wszystkich spółek wchodzących w skład Grupy Raben. Tworzą ją najlepsi eksperci w zakresie Logistyki, Transportu, IT, Finansów, Audytu Wewnętrznego, HR, Sprzedaży, którzy współpracują, aby wypracowywać optymalne i nowoczesne rozwiązania dla naszych klientów. Jeżeli chcesz być częścią nieprzeciętnego zespołu i mieć dostęp do najnowszych trendów i technologii w logistyce dołącz do naszego zespołu! Jesteśmy po to aby rozwijać i doskonalić nasz biznes!

Jakie jest nasze DNA?

Jesteśmy firmą rodzinną która przez wiele lat swojego istnienia wypracowała własne wartości, które znajdują odzwierciedlenie w naszych codziennych relacjach i zachowaniach. Wyróżnia nas przedsiębiorczość, zorientowanie na klienta, pasja, wiarygodność i profesjonalizm.

Jesteśmy współodpowiedzialni za społeczeństwo i środowisko, w którym funkcjonujemy. Oto niektóre z naszych inicjatyw:

TRANSPORT JEST POTRZEBNY

Ideą kampanii jest uświadomienie wagi transportu zarówno dla gospodarki jak i dla każdego z nas.

Dlaczego transport jest potrzebny?
Na to i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź na naszym profilu na Facebooku.
W najnowszej odsłonie akcji Raben Group dostarczył wsparcie Bankom Żywności, pokazując drogę ratowanej żywności od darczyńcy aż do rąk potrzebujących.
Dzięki tej współpracy Banki żywności otrzymały 76,5 tysiąca złotych, które pomogły uratować 612 ton pełnowartościowego jedzenia przed zmarnowaniem i dostarczyć je do najbardziej potrzebujących.

NIE BĄDŹ DZIKI!

Zdrowie i bezpieczeństwo to dla Grupy Raben priorytet. Firma od lat buduje silną kulturę bezpieczeństwa wśród swoich pracowników i dostawców oraz dba o edukację nie tylko swojego zespołu, ale także wszystkich użytkowników dróg: zmotoryzowanych i pieszych. Dlatego właśnie, w lipcu 2018 ruszyła specjalna platforma edukacyjna „Nie bądź dziki!”, poświęcona bezpieczeństwu drogowemu. Platforma dostępna jest na stronie internetowej www.niebadzdziki.pl.

E-FAKTURA = WYŻSZA KULTURA

Program ma na celu zachęcanie klientów do zastępowania papierowych faktur ich elektroniczną wersją. Każda zgoda na e-fakturę to jedno drzewo posadzone w imieniu klienta. Do tej pory, w całej Polsce, Raben posadził prawie 10 000 drzew.

Dbamy o zdrowie i dobre samopoczucie naszych pracowników

W Grupie Raben do serca bierzemy sobie przysłowie „w zdrowym ciele, zdrowy duch”! Dla naszych pracowników organizujemy Tydzień Zdrowia. Pięciodniowy program promujący zdrowy tryb życia opracowywany jest we współpracy z ekspertami z zakresu corporate - wellness i ergonomii pracy. Naprawdę jest w czym wybierać!

Dobry owoc, pyszny jogurt czy też sok to  przekąski, którymi rozpoczynamy każdy dzień pracy.

Ale nie żyjemy samą pracą! Wspólnie celebrujemy nasze sukcesy oraz organizujemy imprezy integracyjne nie tylko dla samych pracowników, ale również dla ich rodzin. Organizujemy między innymi rajdy rowerowe, pikniki rodzinne i międzynarodowy turniej piłkarski

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (8)