Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

R.Power sp. z o.o.

Puławska 2
02-566 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

rpower.pl

NIP: 5252492778

The Future of Energy Today.

Najważniejsze informacje

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm na europejskim rynku wielkoskalowej energetyki słonecznej. Budujemy czystą, lepszą przyszłość, bo wiemy, że energia odnawialna - w szczególności fotowoltaika - mają kluczowe znaczenie dla zdrowego postępu i poprawy sytuacji klimatycznej. Należymy do grona liderów tych zmian.

Od momentu powstania w 2010 roku, cały czas dynamicznie rozszerzamy naszą działalność. Dziś jesteśmy obecni nie tylko w całej Polsce, ale też we Włoszech, Portugalii, Hiszpanii, Holandii i w Niemczech. We wszystkich tych krajach przyczyniamy się do promowania czystego środowiska i bezemisyjnego rozwoju, a nasze działania obejmują cały łańcuch wartości energii słonecznej:

  • rozwój projektów elektrowni fotowoltaicznych
  • budowę elektrowni fotowoltaicznych (EPC Engineering Procurement & Construction)
  • serwisowanie elektrowni (O&M Operations & Maintenance)
  • niezależną produkcję zielonej energii (IPP Independent Power Producer)

Nasze projekty

R.Power jest jednym z najbardziej doświadczonych podmiotów rozwijających projekty farm fotowoltaicznych w Europie. W portfolio Grupy R.Power jest już ponad 2 000 projektów.

Nasza strategia

Nasza strategia opiera się na czterech filarach i obejmuje cały łańcuch wartości energetyki słonecznej:

  • Rozwój wielkoskalowych projektów fotowoltaicznych (z ang. "Development") do etapu "Ready-To-Build" oraz ich komercjalizacja w formule aukcji OZE lub PPA
  • Generalne wykonawstwo elektrowni fotowoltaicznych (z ang. "Engineering, Procurment and Construction" - EPC). Jest to działalność realizowana przez spółkę zależną Nomad Electric (nomadelectric.com)
  • Serwisowanie elektrowni (z ang. "Operations and Maintenance" - O&M). Jest to działalność, realizowana przez spółkę zależną Nomad Electric Services (nomadelectric.com)
  • Niezależny producent energii (z ang. "Independent Power Producer" - IPP) - spółka jest właścicielem działających elektrowni fotowoltaicznych w pełnym cyklu ich funkcjonowania

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (21)