Dane kontaktowe

R&D Tech Sp. z o.o.

Kostrzyńska 9
65-127 Zielona Góra
lubuskie, Polska

www.randdtech.pl

NIP: 9291806148

POZNAJ NAS:

R&D Tech jest ekspertem w zakresie maszyn dla przemysłu. Naszym klientom proponujemy szeroką paletę produktów, która obejmuje wszystkie rozwiązania w zakresie cięcia, obróbki i łączenia profili z PCV, aluminium, stopów lekkich i stali. W gamie naszych produktów można znaleźć centra obróbcze, piły, wiertarki, zgrzewarki, frezarki, wkrętarki, oczyszczarki, kopiarki , systemy logistyczne.

Dostarczamy materiały eksploatacyjne oraz asortyment dla służb utrzymania ruchu jak również zapewniamy utrzymanie ruchu na specjalne życzenie klienta.

Co więcej, zapewniamy projektowanie ciągów technologicznych pod względem wydajności, efektywności i jakości a dzięki naszemu działowi informatycznemu posiadamy pełne rozwiązania w tym zakresie.

Dodatkowo oferujemy klientowi profesjonalny serwis posprzedażowy, fachowe doradztwo z zakresu zakupu maszyn i narzędzi oraz pełne doradztwo w zakresie pozyskiwania funduszy z Unii Europejskiej.

R&D Tech dzięki swoim kompetencjom i doświadczeniu jest firmą, która gwarantuje pełną satysfakcję i sukces każdego naszego klienta.