Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Quickpack Polska Sp. z o.o.

Przemysłowa 47
28-300 Jędrzejów
świętokrzyskie, Polska
Telefon: 602420221
Fax: 3865905
[email protected]

www.vi-go.eu

NIP: 6561750635

KIM JESTEŚMY:

Jesteśmy jednym z wiodących europejskich producentów artykułów dla gospodarstw domowych i branży Horeca z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Specjalizujemy się w produkcji marek własnych dużych sieci detalicznych oraz jesteśmy właścicielem międzynarodowego brandu viGO! Dysponujemy ofertą artykułów w trzech  kategoriach  household: PICNIC, KITCHEN, CLEANING.

Jesteśmy liderem w konwersji folii aluminiowych, papierów do pieczenia, papierowych produktów śniadaniowych oraz konfekcjonujemy artykuły największych światowych wytwórców m. in. sztućców i naczyń jednorazowych, rękawiczek, zmywaków, ścierek oraz mopów.

Prowadzimy politykę zrównoważonego rozwoju mającą na celu ochronę środowiska naturalnego, która nie jest trendem, lecz moralnym obowiązkiem. Quickpack Polska Sp z o.o. wprowadza rozwiązania technologiczne oraz wypracowuje strategie biznesowe mające na celu zminimalizować negatywny wpływ naszej działalności na środowisko.

CO OFERUJEMY:

Zapewniamy pracę w dynamicznym, przyjaznym zespole, który tworzy wartościowe środowisko pracy. W naszej pracy kierujemy się zasadą One Business One Team. Jesteśmy w pełni świadomi ogromnej roli każdego pracownika w budowaniu sukcesu naszej firmy. Oferujemy stabilne zatrudnienie, realne szanse rozwoju kariery zawodowej dla osób, o różnym profilu zawodowym, możliwość rozwoju zawodowego poprzez praktyczne wdrożenia, prowadzenie projektów, szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne. Liczy się dla nas zaufanie i wzajemny szacunek.