Dane kontaktowe

Quad/Graphics Europe Sp. z o.o.

Pułtuska 120
07-200 Wyszków
mazowieckie, Polska

NIP: 7642085674

Quad/Graphics Europe to jedna z największych i najnowocześniejszych firm sektora poligraficznego w Europie Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy częścią amerykańskiego koncernu Quad/Graphics. Posiadamy zakład produkcyjny w Polsce (w Wyszkowie koło Warszawy) oraz biura sprzedaży znajdujące się w siedmiu krajach w Europie (w Wielkiej Brytanii, Francji, Holandii, Niemczech, Szwecji, Danii i Polsce). Oferujemy naszym klientom kompleksowy zakres usług poligraficznych w obszarze druku offsetowego rolowego i arkuszowego, usług introligatorskich i dystrybucyjnych, a także szereg rozwiązań do mediów elektronicznych.

Ponadto posiadamy rozwijające się Centra Usług Wspólnych (SSC), które obsługują firmę globalnie i realizują procesy oraz projekty dla firmy matki w USA. W tym obszarze pracuje ponad 400 pracowników. Nasze biura pracy zdalnej mieszczą się w Gdańsku, Pile, Lublinie, Wyszkowie i Bydgoszczy. Nasi specjaliści wspierają firmę w takich dziedzinach jak: logistyka, zakupy, finanse i księgowość, wsparcie sprzedaży, IT, HR, opracowanie graficzne publikacji oraz retusz zdjęć. Łącznie zatrudniamy w Polsce ponad 1800 osób.

Nasze lokalizacje:

Wyszków – tutaj znajduje się główny zakład produkcyjny oraz siedziba zarządu. Liczna grupa pracowników obszaru produkcji i działów administracyjnych codziennie pracuje na sukces firmy dostarczając usługi i produkty spełniające oczekiwania naszych klientów. Tutaj jest kreowana strategia rozwoju firmy oraz podejmowane są najważniejsze decyzje. Dodatkowo, specjaliści z zespołów SSC wspierają drukarnie w USA, w obszarach takich, jak: finanse i księgowość, planowanie i wspieranie procesów produkcyjnych, obsługa klienta, kalkulacje, zakupy i logistyka.

Piła – główna siedziba zespołu IT, który wspiera firmę globalnie we współpracy z amerykańskimi zespołami. Pracują tam specjaliści na stanowiskach: Programisty, Inżyniera Oprogramowania, Testera Oprogramowania, Administratora Systemów Informatycznych, Administratora Baz Danych, Analityka Procesów Wsparcia, Pega BPM Developer oraz Specjaliści ds. Elektronicznego Przetwarzania Danych i Obróbki Materiałów Marketingowych. 

Gdańsk – Odział Blue Soho, w którym pracują specjaliści zajmujący się szeroko pojęta grafiką komputerową na potrzeby poligrafii, jak również osoby odpowiadające za kontrolę jakości, nadzór nad procesami przedprodukcyjnymi i obsługę klienta. Codziennie wspierają firmę w realizacji zleceń i  dostarczają usługi najwyższej jakości dla naszych klientów w Stanach Zjednoczonych. Drugi oddział w Gdańsku zajmują specjaliści podlegający pod zespół IT z Piły.

Bydgoszcz – również w Bydgoszczy przybywa nam specjalistów IT podległych komórce w Pile.

Lublin – tu pracują specjaliści wspierający procesy dla koleżanek i kolegów z naszych drukarni w Stanach Zjednoczonych w zakresie HR i finansów.

Rozwijaj się z nami w przyjaznym i innowacyjnym środowisku. Oferujemy interesujące możliwości rozwoju zarówno dla osób z doświadczeniem zawodowym, jak i dla tych którzy rozpoczynają swoją karierę. Prowadzimy rekrutacje na wiele stanowisk – strukturę naszej firmy tworzy ponad 40 działów.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (14)