Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

QLOC S.A.

Krakowiaków 36
02-255 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.q-loc.com/careers

NIP: 5213548256

O NAS

W QLOC od lat pomagamy twórcom i wydawcom gier. Dbamy o to, żeby powierzone nam zadania były wykonane jak najlepiej i zawsze na czas. Dzięki temu nasi partnerzy mogą skupić się na zapewnianiu graczom wyjątkowych przeżyć.

Jesteśmy znani na świecie z wysokiej klasy portów gier wideo, ale specjalizujemy się nie tylko w tej dziedzinie. QLOC to więcej niż zespół wybitnych programistów. Naszą ekipę tworzy ponad 500 osób, które świetnie znają się na developmencie, testowaniu i lokalizowaniu gier.

Zapewniamy klientom usługi z zakresu co-developmentu oraz produkcji remasterów i portów; przeprowadzamy testy: kompatybilności, funkcjonalne, lokalizacyjne i certyfikacyjne. Ponadto tłumaczymy i lokalizujemy gry na ponad 30 języków.

QLOC współpracujemy z największymi studiami i wydawcami w branży gier wideo, m.in. EA, Capcom, Warner Bros., CD PROJEKT RED, Activision czy BANDAI NAMCO Entertainment. Nasz szeroki zakres najwyższej jakości usług obejmuje development, testowanie i lokalizację. Pracujemy na wszystkich największych platformach, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii oraz silników takich jak Unreal Engine, Frostbite czy REDengine. Pomagaliśmy ulepszać i adaptować takie marki jak Devil May CryDark Souls RemasteredMortal KombatCyberpunk 2077 (i wiele innych) na nowe platformy, czerpiąc z tego ogromną radość i dzieląc pasję z graczami na całym świecie.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

DEVELOPMENT

Jesteśmy weteranami portingu w zakresie wszelkich platform źródłowych i docelowych, ale wspieramy twórców i wydawców gier również w projektach co-developerskich. W każdym przypadku możemy pracować jako niezależny zespół lub jako członkowie zespołu developera. Naszymi specjalnościami są także remastering, optymalizacja oraz misje naprawcze, które wymagają szybkiego reagowania i ratowania projektów w toku lub nawet po premierze gry. Jesteśmy przygotowani na wszelkie trudne sytuacje i pomagamy developerom niezależnie od stopnia komplikacji zadania.

LOKALIZACJE I TŁUMACZENIA

W projektach lokalizacyjnych współpracujemy z ponad 30 wyspecjalizowanymi zespołami językowymi. Każdy z nich tworzą doświadczeni tłumacze, wybrani przez Vendor Managera i kierowani po naszej stronie przez Project Managerów. Nawet w przypadku najmniejszych projektów pracujemy dwuetapowo. Teksty źródłowe są przekładane na dany język, a weryfikacją i korektą zajmuje się osobny zespół lingwistów. Pozwala nam to zapewnić wysoką jakość trafiających do graczy tekstów, które w ten sposób zostają nie tylko przetłumaczone, ale przede wszystkim dostosowane do kultury języka, dzięki czemu brzmią naturalnie dla odbiorców z danego regionu.

TESTOWANIE GIER

W ramach Quality Assurance oferujemy partnerom testy: kompatybilności, funkcjonalne, certyfikacyjne i lokalizacyjne, na wszystkich platformach: PC, konsolach i urządzeniach przenośnych. Przez ostatnich kilka lat mieliśmy okazję uczestniczyć w ponad 750 projektach, których lista wciąż się wydłuża.

Dołącz do #QLOCdragons!

NASZE BIURA

Warszawa

W Warszawie mieści się nasza główna siedziba, gdzie działają zespoły developmentu, testów, lokalizacji oraz administracji.

Na przestrzeni trzech pięter nowoczesnego biurowca nasi pracownicy mają do dyspozycji między innymi: obszerną kantynę, salę chilloutu, pokój relaksu z fotelem masującym, pokoje cichej pracy oraz wiele więcej. Lokalizacja biura umożliwia dojazd komunikacją miejską lub autem (z miejscem na parkingu strzeżonym). Dodatkowym atutem są dedykowane autobusy zapewniające transport do najbliższej stacji kolei miejskich.

Gdańsk

Oddział Gdański skupiony jest na zadaniach z zakresu developmentu oraz testów. Te dwa zespoły dynamicznie się powiększają, czerpiąc z potencjału osób zainteresowanych pracą w branży gier wideo z regionu.

Biuro ulokowane jest w nowym budynku w atrakcyjnej części miasta, do której łatwo się dostać nawet w godzinach szczytu.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)