Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

QIAGEN BUSINESS SERVICES

Powstańców Śląskich 95
Bud. Sky Tower
53-332 WROCŁAW
dolnośląskie, Polska
Telefon: +48 71 710 75 15
[email protected]

www.qiagen.com/pl/careers

Rekrutacja

QIAGEN Business Services poszukuje komunikatywnych, otwartych i entuzjastycznych osób, które nie boją się nowych wyzwań i które chcą wraz z nami budować sukces naszej firmy. W zamian oferujemy przyjazną atmosferę pracy i zrównoważoną kulturę organizacyjną.

Jeśli zainteresuje Cię któraś z naszych ofert pracy i będziesz spełniać nasze wymagania, chętnie poznamy Cię bliżej w trakcie procesu rekrutacji.

ETAP 1

APLIKACJA

Pierwszy etapem procesu rekrutacji jest wysłanie CV na interesujące Cię stanowisko. Można tego dokonać bezpośrednio przez naszą stronę internetową lub klikając przycisk APLIKUJ TERAZ na stronie Pracuj.pl.

ETAP 2

SELEKCJA

Spośród nadesłanych aplikacji nasi rekruterzy wybierają kandydatów, którzy najlepiej spełniają wymagania określone dla danego stanowiska. Następnie te osoby są zapraszane do kolejnego etapu rekrutacji.

ETAP 3

ROZMOWA TELEFONICZNA

Podczas około 30-minutowej rozmowy telefonicznej z jednym z naszych rekruterów sprawdzimy Twoje oczekiwania i porozmawiamy o Twoich dotychczasowych doświadczeniach. Przeprowadzimy również weryfikację znajomości języków obcych. W trakcie tego etapu odpowiemy na Twoje pytania, abyś miał pewność, że aplikujesz na właściwą ofertę.

ETAP 4

SPOTKANIE W SIEDZIBIE FIRMY

Kolejnym etapem jest spotkanie w siedzibie naszej firmy z przedstawicielem działu HR oraz Twoim potencjalnym przełożonym. Jeśli nie masz możliwości pojawienia się na spotkaniu osobiście, istnieje opcja zorganizowania video konferencji. W trakcie rozmowy staramy się, jak najlepiej poznać Twoje umiejętności i predyspozycje, jednocześnie umożliwiając Ci lepsze poznanie nas :)

ETAP 5

INFORMACJA ZWROTNA

Bardzo ważne jest dla nas budowanie długofalowych relacji z naszymi kandydatami, niezależnie od wyników rekrutacji, otrzymasz informację zwrotną w przeciągu 2 tygodni od momentu spotkania.

W przypadku pozytywnej decyzji, otrzymasz telefon oraz wiadomość e-mail z ofertą pracy.