Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Qarson

Sucholeska 3
62-002 Suchy Las
wielkopolskie, Polska

NIP: 9721248232

O NAS

Samochód, który daje wolność, niezależność i poczucie bezpieczeństwa. W Qarsonie chcemy, by każdy mógł cieszyć się nowym autem bez zmartwień i długich zobowiązań. Proponujemy Ci możliwość używania auta tak łatwo, jak korzystasz z telefonu, telewizji czy serwisów z serialami i muzyką. Proponujemy Ci nowe auto na abonament co rok.

Qarson to lider rynku samochodów na abonament we Francji, to ponad 10 lat pracy i doświadczenia,  50% dynamika wzrostu sprzedaży w skali roku oraz wielokrotnie wyróżniana jakość obsługi klienta. Qarson w Polsce to rewolucja rodzimego rynku motoryzacyjnego, która zaczęła się w 2018 roku, trwa i rośnie w siłę. 

Jesteśmy tam, gdzie są nasi Klienci. Qarson, to platforma, na której znajdziesz wybór najpopularniejszych marek, modeli i segmentów aut. Zespół naszych indywidualnych doradców pomoże w doborze wymarzonych modeli i najkorzystniejszych rozwiązań finansowych. Qarson to także możliwość odbioru aut w dogodnej lokalizacji.

W całej Europie zatrudniamy ponad 250 osób, w tym ponad 150 w Polsce. Do naszego zespołu poszukujemy zdolnych ludzi, którzy będą chcieli razem z nami zmieniać rynek motoryzacyjny i myślenie o korzystaniu z nowych samochodów. Szukamy osób gotowych do działania i  wprowadzania nieszablonowych rozwiązań.

PRACA W QARSONIE

Gdzie pracujemy?

Możesz pracować w jednym z naszych dwóch biur, które mieszczą się pod Poznaniem. Na większości stanowisk możliwa jest również praca hybrydowa lub praca zdalna.

Dlaczego warto?

Gwarantujemy stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem i bogaty pakiet benefitów. Zbudowaliśmy wyjątkową kulturę organizacyjną, która łączy korporacyjną, międzynarodową strukturę i rodzinny klimat. Wielu z naszych pracowników jest z nami już ponad 3 lata, a ze względu na intensywny rozwój, ciągle powiększamy nasze zespoły.

W pracy stawiamy na kontakt z drugim człowiekiem, często ze sobą rozmawiamy - również w językach obcych, co jest świetną okazją do ich doskonalenia. Mówimy sobie po imieniu, wspieramy się i razem budujemy dobrą atmosferę. 

Po godzinach

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (18)