Dane kontaktowe

Pyszne.pl

Rybacka 9
53-656 Wrocław
dolnośląskie, Polska

NIP: 6152007726

O nas

Pyszne.pl należy do holenderskiej grupy Takeaway.com, lidera na rynku food delivery w Europie kontynentalnej. Jesteśmy wiodącym serwisem do zamawiania jedzenia przez Internet. Mamy świadomość, że w dzisiejszych zabieganych czasach nie każdy może lub chce gotować w domu. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, dajemy możliwość zamówienia jedzenia z dostawą
w prosty sposób:  za pomocą kilku kliknięć myszką.

Historia i nasze wartości

Początek Takeaway.com sięga 2000 roku. Nasz CEO, Jitse Groen odkrył, że zamawianie jedzenia przez Internet wcale nie jest takie proste. Jeszcze jako student wpadł na pomysł stworzenia serwisu „Thuisbezorgd.nl". Domena strony internetowej została zarejestrowana już następnego dnia.

W 2007 r. w trakcie praktyk studenckich, trzech przyjaciół uruchamia Pyszne.pl. Serwis, który odnosi wielki sukces. Siedem lat później firma założona przez Arkadiusza Krupicza i Piotra Czajkowskiego staje się częścią grupy Takeaway.com.

Obecnie grupa Takeaway.com przetwarza każdego miesiąca miliony zamówień. Działamy w Holandii, Belgii, Niemczech, Polsce, Austrii, Szwajcarii, Luksemburgu, Portugalii, Bułgarii, Rumunii i Wietnamie.

Praca w Pyszne.pl

Zespół Pyszne.pl liczy dziś ponad 130 osób. Naszym celem jest wspieranie ambitnych pracowników w planowaniu i budowaniu własnej ścieżki zawodowej z uwzględnieniem osobistego potencjału każdej osoby. W zależności od potrzeb zawodowych, oferujemy szkolenia, kursy językowe i regularne spotkania coachingowe. Finansujemy także zakup książek wspierających rozwój osobisty oraz dofinansowujemy studia podyplomowe. Poza pracą wiemy także co oznacza dobra zabawa, wspólnie cieszymy się z każdego nowego sukcesu oraz dbamy o dobrą atmosferę w biurze. Dużą popularnością w firmie cieszy się funkcja Managera ds. Dobrego Nastroju, którego zadaniem jest wspieranie integracji zespołu. Pracownicy mogą liczyć też na koleżeńską atmosferę, imprezy integracyjne w kraju i za granicą, świeże warzywa i owoce oraz specjalnie wydzieloną przestrzeń biura przeznaczoną na złapanie oddechu i wypoczynek.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (8)